Ładowanie...

Upalny ostatni czwartek czerwca (galeria zdjęć)

Upalny ostatni czwartek czerwca (galeria zdjęć)
Niewielu dziś gości na naszym jarmarku, ale nie dziwota, gdy termometry pokazują 33 kreski w cieniu. Na dodatek nasi południowi sąsiedzi obchodzili dziś zakończenie roku szkolnego.

Mimo że ukrop lał się z nieba, nasi kupcy jak zawsze na posterunku i z takim wyborem towarów, jakiego gdzie indziej na Podhalu nie uświadczysz. Dlatego już dziś zapraszamy na jarmark sobotni oraz na tradycyjną, niedzielną giełdę samochodową, połączoną z targami staroci. Synoptycy obiecują, że będzie chłodniej - w sobotę 23, w niedzielę - 27 stopni, więc aura dla zakupów pod chmurką idealna.

A my - jak zwykle w czwartek - zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z najpiękniejszego w Polsce placu targowego.
Co u nas nowego
Bez deszczu i z żołnierzami (galeria zdjęć)
Jutro - według kalendarza - pierwszy dzień jesieni, my natomiast z utęsknieniem wyczekujemy jesiennego sezonu handlowego.
Jesienny sezon za pasem (galeria zdjęć)
Coraz więcej na naszym jarmarku zniczy i wiązanek, co oznacza, że sezon jesienny zbliża się wielkimi krokami, a nasi goście myślą już o 1 listopada. Dziś znowu ich nie brakowało.
Słowaccy goście nie zawiedli (galeria zdjęć)
Dziś Matki Boskiej Bolesnej, patronki Słowacji, a więc święto u naszych południowych sąsiadów. I tak, jak się spodziewaliśmy, słowackich gości na naszym jarmarku naprawdę sporo.
^