Ładowanie...

W lutym jak w garncu (galeria zdjęć)

W lutym jak w garncu (galeria zdjęć)
Piękna, słoneczna, zimowa pogoda - w ubiegły czwartek, wiatr, plucha i osiem kresek powyżej zera - w sobotę, dziś znowu słonecznie, ale już bardziej wiosennie niż zimowo. Zaskakuje naszych gości i kupców zmienna lutowa aura, ruch jednak z jarmarku na jarmark większy.

Co prawda klientów zza naszej południowej granicy - jak to w okresie zimowym - mniej, gościmy za to sporo rodzimych turystów i wczasowiczów, którzy na Podhalu spędzają swoje zimowe ferie. A że nowotarski jarmark to tradycja i fama o nim od lat rozchodzi się po Polsce, to nic dziwnego, że w przerwach między szusowaniem po stokach goście tej atrakcji nie omijają. Zagadywani przez nas - chwalą, są pod wrażeniem zarówno ilości i zróżnicowania asortymentu, jak i samego targowiska, z którym pod względem urody niewiele może konkurować.

Już dziś serdecznie zapraszamy na jarmark sobotni i na niedzielną giełdę samochodową, połączoną z jarmarkiem i targami staroci. Będą to już ostatnie jarmarki w lutym, a od marca nasi kupcy będą już powoli szykować się do tradycyjnego, wiosennego sezonu handlowego.


Co u nas nowego
Wiosenny sezon handlowy - preludium (galeria zdjęć)
Tak, jak oczekiwaliśmy, o trzeciej marcowej sobocie śmiało możemy powiedzieć, że to preludium wiosennego sezonu na najpiękniejszym w kraju jarmarku.
Połowa marca za nami (galeria zdjęć)
Wiosenny sezon handlowy tuż, tuż, połowa marca za nami.
Czwartek z parasolem (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, tak i dziś, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć, z naszego jarmarku.
^