Ładowanie...

Wakacje wreszcie rozpoczęte (galeria zdjęć)

Wakacje wreszcie rozpoczęte (galeria zdjęć)
Upał pozwolił wreszcie żyć i choć w pierwszą lipcową sobotę gości jeszcze nie tylu, ilu byśmy sobie życzyli, to jednak widać, że powoli wchodzimy w wakacyjny sezon.

Po fatalnym - ostatnim w czerwcu - czwartku, kiedy żar lał się z nieba, a alejki świeciły pustkami, dziś klientów - również tych zza naszej południowej granicy całkiem sporo. Nie jest to oczywiście jeszcze szczyt letniego sezonu handlowego - ten, jak mówią nasi nauczeni doświadczeniem kupcy, rozpoczyna się około połowy lipca, jednak powodów do narzekania też nie ma. Zwłaszcza, gdy przypomnimy sobie wakacje ubiegłoroczne, w dobie COVID-19.

Nasi kupcy więc w komplecie, a towaru - jak na jarmark przystało - prawdziwe zatrzęsienie.

Serdecznie zapraszamy na zakupy w każdy czwartek i sobotę, przypominamy też o niedzielnych giełdach samochodowych, połączonych z targami staroci. Pierwsza - już jutro.


Co u nas nowego
Bez deszczu i z żołnierzami (galeria zdjęć)
Jutro - według kalendarza - pierwszy dzień jesieni, my natomiast z utęsknieniem wyczekujemy jesiennego sezonu handlowego.
Jesienny sezon za pasem (galeria zdjęć)
Coraz więcej na naszym jarmarku zniczy i wiązanek, co oznacza, że sezon jesienny zbliża się wielkimi krokami, a nasi goście myślą już o 1 listopada. Dziś znowu ich nie brakowało.
Słowaccy goście nie zawiedli (galeria zdjęć)
Dziś Matki Boskiej Bolesnej, patronki Słowacji, a więc święto u naszych południowych sąsiadów. I tak, jak się spodziewaliśmy, słowackich gości na naszym jarmarku naprawdę sporo.
^