Ładowanie...

Wakacyjnych gości przybywa (galeria zdjęć)

Wakacyjnych gości przybywa (galeria zdjęć)
Idealna zarówno dla handlu, jak i dla spacerów po najpiękniejszym w kraju jarmarku pogoda, to i gości na nim coraz więcej. Co prawda to jeszcze nie wymarzony szczyt lata, ale na pewno w alejkach ludzi znacznie więcej niż w ubiegłym tygodniu.

By rano dojechać na nasz targ, trzeba już było chwilę postać w korkach na Waksmundzkiej. Podobnie było w południe, w drodze powrotnej. Mamy nadzieję, że liczba gości przełoży się na utarg, czego szczerze naszym kupcom życzymy.

Jeśli chodzi o pogodę, to i kolejnym jarmarkom - jeśli wierzyć synoptykom - powinna ona sprzyjać.

Sobota trochę cieplejsza - 23 stopnie i jeszcze bardziej słoneczna, choć czekają nas burze. Mamy nadzieję, że nadejdą dopiero po skończeniu handlowania. Czwartek natomiast słoneczny i ciepły - 25 kresek powyżej zera, może co prawda pokropić, ale tylko przelotnie.


Co u nas nowego
Niepokój o słowackiego klienta (galeria zdjęć)
Turystów z całej Polski i słowackich gości - a więc naszych głównych klientów - trochę na nasz jarmark w drugą lipcową sobotę przyjechało, niemniej o takiej ich liczbie, jak przed pandemią koronawirusa trudno marzyć. Wśród naszych kupców pojawiły się też pogłoski o możliwości ponownego zamknięcia granicy przez naszych południowych sąsiadów. Na razie na szczęście to tylko pogłoski.
Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Drugi czwartek lipca za nami. Pogoda znów się udała - pracowaliśmy w pięknym, lipcowym słońcu. To natomiast, czy dzień uśmiechnął się do naszych kupców - będzie wiadomo po podliczeniu dzisiejszych utargów, choć oczywiście na powrót do normalności i sytuacji sprzed pandemii długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.
Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.
^