Ładowanie...

Wakacyjnych gości przybywa (galeria zdjęć)

Wakacyjnych gości przybywa (galeria zdjęć)
Idealna zarówno dla handlu, jak i dla spacerów po najpiękniejszym w kraju jarmarku pogoda, to i gości na nim coraz więcej. Co prawda to jeszcze nie wymarzony szczyt lata, ale na pewno w alejkach ludzi znacznie więcej niż w ubiegłym tygodniu.

By rano dojechać na nasz targ, trzeba już było chwilę postać w korkach na Waksmundzkiej. Podobnie było w południe, w drodze powrotnej. Mamy nadzieję, że liczba gości przełoży się na utarg, czego szczerze naszym kupcom życzymy.

Jeśli chodzi o pogodę, to i kolejnym jarmarkom - jeśli wierzyć synoptykom - powinna ona sprzyjać.

Sobota trochę cieplejsza - 23 stopnie i jeszcze bardziej słoneczna, choć czekają nas burze. Mamy nadzieję, że nadejdą dopiero po skończeniu handlowania. Czwartek natomiast słoneczny i ciepły - 25 kresek powyżej zera, może co prawda pokropić, ale tylko przelotnie.


Co u nas nowego
Udana, słoneczna sobota (galeria zdjęć)
Powodów do narzekania dziś mieć nie powinniśmy - alejki pełne gości.
Sobota znów przegrała z czwartkiem (galeria zdjęć)
Gości na naszym jarmarku dziś sporo, choć dwa dni temu było ich więcej. Mijający tydzień zdaje się znowu potwierdzać tezę o wakacyjnej przewadze czwartków nad sobotami.
Alejki wreszcie pełne (galeria zdjęć)
Na drugi sierpniowy czwartek narzekać nie wypada. Alejki pełne gości, szczerze życzymy, by ich liczba przełożyła się na utarg naszych kupców.
DOJAZD DO TARGOWICY
^