Ładowanie...

Wreszcie prawdziwe lato (galeria zdjęć)

Wreszcie prawdziwe lato (galeria zdjęć)
Pogoda piękna, gości na naszym jarmarku coraz więcej.

Poranek przywitał nas słońcem, które towarzyszyło nam do końca dzisiejszego handlowania. Upał też nie doskwierał, więc na najpiękniejszy w kraju jarmark wybrało się całkiem sporo osób. Zarówno zza naszej południowej granicy, jak i polskich turystów i wczasowiczów, odpoczywających na Podhalu. Już po godzinie 9 parking po południowej stronie targu był pełny, stopniowo zapełniał się ten od północy, na Waksmundzkiej też trzeba było chwilę postać w korkach.

Mamy nadzieję, że wśród gości odwiedzających najpiękniejszy jarmark w Polsce nie zabrakło dziś klientów i nasi kupcy na utarg nie będą narzekać.

Prognozy pogody na następne dni również nastrajają optymistycznie. Sobota słoneczna i 22 stopnie, a na kolejny czwartek meteorolodzy zapowiadają 21 kresek i częściowe zachmurzenie, ale słońca też nie zabraknie. Grunt, że padać nie będzie, pogoda do handlu pod chmurką znowu więc wymarzona.


Co u nas nowego
Niepokój o słowackiego klienta (galeria zdjęć)
Turystów z całej Polski i słowackich gości - a więc naszych głównych klientów - trochę na nasz jarmark w drugą lipcową sobotę przyjechało, niemniej o takiej ich liczbie, jak przed pandemią koronawirusa trudno marzyć. Wśród naszych kupców pojawiły się też pogłoski o możliwości ponownego zamknięcia granicy przez naszych południowych sąsiadów. Na razie na szczęście to tylko pogłoski.
Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Drugi czwartek lipca za nami. Pogoda znów się udała - pracowaliśmy w pięknym, lipcowym słońcu. To natomiast, czy dzień uśmiechnął się do naszych kupców - będzie wiadomo po podliczeniu dzisiejszych utargów, choć oczywiście na powrót do normalności i sytuacji sprzed pandemii długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.
Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.
^