Ładowanie...

Wreszcie prawdziwe lato (galeria zdjęć)

Wreszcie prawdziwe lato (galeria zdjęć)
Pogoda piękna, gości na naszym jarmarku coraz więcej.

Poranek przywitał nas słońcem, które towarzyszyło nam do końca dzisiejszego handlowania. Upał też nie doskwierał, więc na najpiękniejszy w kraju jarmark wybrało się całkiem sporo osób. Zarówno zza naszej południowej granicy, jak i polskich turystów i wczasowiczów, odpoczywających na Podhalu. Już po godzinie 9 parking po południowej stronie targu był pełny, stopniowo zapełniał się ten od północy, na Waksmundzkiej też trzeba było chwilę postać w korkach.

Mamy nadzieję, że wśród gości odwiedzających najpiękniejszy jarmark w Polsce nie zabrakło dziś klientów i nasi kupcy na utarg nie będą narzekać.

Prognozy pogody na następne dni również nastrajają optymistycznie. Sobota słoneczna i 22 stopnie, a na kolejny czwartek meteorolodzy zapowiadają 21 kresek i częściowe zachmurzenie, ale słońca też nie zabraknie. Grunt, że padać nie będzie, pogoda do handlu pod chmurką znowu więc wymarzona.


Co u nas nowego
Udana, słoneczna sobota (galeria zdjęć)
Powodów do narzekania dziś mieć nie powinniśmy - alejki pełne gości.
Sobota znów przegrała z czwartkiem (galeria zdjęć)
Gości na naszym jarmarku dziś sporo, choć dwa dni temu było ich więcej. Mijający tydzień zdaje się znowu potwierdzać tezę o wakacyjnej przewadze czwartków nad sobotami.
Alejki wreszcie pełne (galeria zdjęć)
Na drugi sierpniowy czwartek narzekać nie wypada. Alejki pełne gości, szczerze życzymy, by ich liczba przełożyła się na utarg naszych kupców.
DOJAZD DO TARGOWICY
^