Ładowanie...

Żegnamy lipiec (galeria zdjęć)

Żegnamy lipiec (galeria zdjęć)
Jeszcze tylko jutrzejsza giełda samochodowa, połączona z jarmarkiem oraz targami staroci i wejdziemy w drugi wakacyjny miesiąc.

Dziś gości mniej niż w czwartek, co potwierdza tezę, że wakacyjne sobotnie jarmarki pod ich względem ustępują czwartkowym, powodu do narzekania jednak nie ma. Zwłaszcza, że pogoda dopisuje i wszystko wskazuje na to, że zapowiadane przez synoptyków deszcze i burze nadejdą już po zakończeniu dnia handlowego.

Turystów i mieszkańców serdecznie zapraszamy jutro na giełdę samochodową oraz na jarmark czwartkowy - pierwszy w sierpniu. Takiego wyboru i urozmaicenia, jak u nas - na Podhalu nie ma.


Co u nas nowego
Bez deszczu i z żołnierzami (galeria zdjęć)
Jutro - według kalendarza - pierwszy dzień jesieni, my natomiast z utęsknieniem wyczekujemy jesiennego sezonu handlowego.
Jesienny sezon za pasem (galeria zdjęć)
Coraz więcej na naszym jarmarku zniczy i wiązanek, co oznacza, że sezon jesienny zbliża się wielkimi krokami, a nasi goście myślą już o 1 listopada. Dziś znowu ich nie brakowało.
Słowaccy goście nie zawiedli (galeria zdjęć)
Dziś Matki Boskiej Bolesnej, patronki Słowacji, a więc święto u naszych południowych sąsiadów. I tak, jak się spodziewaliśmy, słowackich gości na naszym jarmarku naprawdę sporo.
^