Ładowanie...

Zima za progiem (galeria zdjęć)

Zima za progiem (galeria zdjęć)
Skromniej już dziś na naszym jarmarku, jesienny sezon dobiega powoli końca, szykujemy się do zimy.

Gości w przedostatni listopadowy czwartek już mniej niż w ostatnich tygodniach, choć oczywiście nigdy nie jest tak, by najpiękniejszy w Polsce jarmark świecił całkowitymi pustkami. Jak na pogodę, która przestała nas rozpieszczać, to było chyba całkiem nieźle, co zresztą widać na zamieszczonych w galerii zdjęciach. Do ostatniego numeru rozszedł się też na placu „Tygodnik Podhalański” z 58. już wydaniem naszej „Gazety Targowej”.

Oczywiście jak zwykle więcej spodziewamy się po sobocie. Jak przewidują synoptycy - aura ma być podobna do dzisiejszej. W przyszły czwartek natomiast ochłodzenie i może poprószyć śnieg.


Co u nas nowego
Niepokój o słowackiego klienta (galeria zdjęć)
Turystów z całej Polski i słowackich gości - a więc naszych głównych klientów - trochę na nasz jarmark w drugą lipcową sobotę przyjechało, niemniej o takiej ich liczbie, jak przed pandemią koronawirusa trudno marzyć. Wśród naszych kupców pojawiły się też pogłoski o możliwości ponownego zamknięcia granicy przez naszych południowych sąsiadów. Na razie na szczęście to tylko pogłoski.
Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Drugi czwartek lipca za nami. Pogoda znów się udała - pracowaliśmy w pięknym, lipcowym słońcu. To natomiast, czy dzień uśmiechnął się do naszych kupców - będzie wiadomo po podliczeniu dzisiejszych utargów, choć oczywiście na powrót do normalności i sytuacji sprzed pandemii długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.
Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.
^