Ładowanie...

Czwartek pod parasolem (galeria zdjęć)

Czwartek pod parasolem (galeria zdjęć)
Parasol był dziś najbardziej potrzebnym rekwizytem na naszym jarmarku.

Pogoda nas nie rozpieszczała, z krótkimi przerwami lało praktycznie przez cały dzień. Prognozy - znane naszym gościom - sprawiły, że ich też wielu dziś na nasz targ nie przyjechało, alejki świeciły pustkami. Humory nie były więc najlepsze, jedynie grzybiarze pocieszali się, że po takim jak dziś deszczu z lasu z pustymi rękami nie wrócą. Utwierdzało ich w tym kilku już handlujących pięknymi prawdziwkami. 

Kilku innych kupców - pakując dość wcześnie swój towar - pocieszało się też tym, że na pewno nie spóźni się na rozpoczęcie Mundialu.

W sobotę - według prognoz - ma być jeszcze pochmurno, ale przynajmniej sucho, ma też zaświecić słońce. Liczymy więc, że pojutrze będzie dużo lepiej.


Co u nas nowego
Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
^