Ładowanie...

Deszcz i gradobicie (galeria zdjęć)

Deszcz i gradobicie (galeria zdjęć)
Pogoda nas ostatnio nie rozpieszcza. W czwartek lejący się z nieba żar, a dziś ulewy i gradobicie.

Choć goście - również słowaccy - dopisali, to jednak tego jarmarku do udanych pewnie nie zaliczymy. Nawet ci z naszych klientów, którzy mieli przeciwdeszczowe peleryny lub parasole, musieli chwilami uciekać przed zacinającym deszczem, wiatrem i gradem i chować się w zadaszonych pomieszczeniach. Były momenty, że nawet główna aleja całkiem pustoszała, a goście kryli się w „Czarnej Owcy”. Samym kupcom też łatwo nie było, manekiny i towar przenosić musieli na tyły swoich stoisk.

Podobna aura - jeśli wierzyć prognozom meteorologów - może się utrzymać aż do piątku, za to - na pocieszenie - przyszła sobota powinna już być słoneczna, ciepła, ale nie upalna, więc dla naszego handlowania pod chmurką - wymarzona.


Co u nas nowego
Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
^