Dobry koniec jesieni (galeria zdjęć)
Takiego jak dziś ruchu - zwłaszcza, że pogoda pod psem i zima zbliża się wielkimi krokami - nie spodziewaliśmy się. Było naprawdę dobrze.
Nasi kupcy od dawna już mówią o końcu sezonu, tym
bardziej więc mogą się cieszyć z takiej soboty, jak dzisiejsza. Słowaccy goście
przyjechali tłumnie, a choć było zimno - deszcz ani śnieg klientów nie
płoszyły. Kto wie, może kilka dobrych, jesiennych jarmarków mamy jeszcze przed sobą?
Żal tylko, że weekendu beztrosko nie spędzimy, myśląc o
planowanej podwyżce miejskiej opłaty targowej. Wszak w poniedziałek sesja i kolejne
gorące dyskusje nad projektem podwyżki, przygotowanym przez burmistrza.
Przypomnijmy, początek sesji o godzinie 15 w sali obrad urzędu miasta.
Poranna szarówka i mróz sprawiły, że skromny pod względem gości był czwartkowy jarmark. Sprzedający więcej spodziewają się, jak zwykle, po sobocie, choć nie ukrywają, że na prawdziwie tłumne targi poczekać im przyjdzie do wiosny.
Tradycyjnie w sobotę, zachęcamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z jarmarku i naszych galerii handlowych i zapraszamy na jutro, na niedzielną giełdę samochodową, której - jak zawsze - towarzyszyć będzie mniejszy jarmark oraz targi staroci.
Przed nami jeszcze tylko trzy czwartki i trzy soboty tradycyjnie słabszego dla handlu „pod chmurką” lutego i powoli wyglądać zaczniemy wiosennego sezonu handlowego. Ale przecież nigdy nie jest tak, by nasz jarmark świecił pustkami, więc i dzisiaj gościliśmy na najpiękniejszym polskim targu zarówno rodzimych turystów, spędzających ferie zimowe na Podhalu, jak i naszych stałych, słowackich klientów.