Ładowanie...

Dyskusje czwartkowe (galeria zdjęć)

Dyskusje czwartkowe (galeria zdjęć)
Mianem średniego określali dzisiejszy jarmark pytani przez „Gazetę Targową” nasi kupcy. Jak zwykle znacznie więcej obiecują sobie po sobocie i mają nadzieję, że pogoda wytrzyma.

Na jedno jednak dzisiaj handlujący narzekać nie mogli, a mianowicie - na nudę. Tematem numer 1 na stoiskach był prezent, który zafundować chce kupcom nowotarski burmistrz, w postaci kilkukrotnego podniesienia miejskiej opłaty targowej na naszym placu. Wczoraj na posiedzeniu komisji finansów, gospodarki komunalnej i rozwoju nowotarskiej rady miejski włodarz po raz pierwszy i całkiem niespodziewanie przedstawił swój pomysł, z reakcji radnych można jednak wysnuć wniosek, że z tą sprawą łatwo mu nie pójdzie.

Więcej o sprawie w „Tygodniku Podhalańskim” w najbliższy czwartek, 26 października, w którym - przypomnijmy - kolejne, czwarte już wydanie naszej „Gazety Targowej”.


Co u nas nowego
Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
^