Luty pożegnany w słońcu (galeria zdjęć)
Przy pięknej, słonecznej pogodzie spacerowali po jarmarku nasi goście w ostatnią lutową sobotę.
Choć tłumów
jeszcze nie ma, a ruch koncentruje się przede wszystkim w głównych alejach,
najgorsze dla handlu „pod chmurką” dwa zimowe miesiące za nami. Nasi kupcy
wyglądają już wiosennego sezonu handlowego, bo przecież - choć zapewne pogoda
jeszcze nieraz nas w marcu zaskoczy - wiosna tuż, tuż.
A na razie
zapraszamy na jutro, na tradycyjną niedzielną giełdę samochodową, połączoną z
mniejszym jarmarkiem i targami staroci.
Tradycyjnie, zachęcamy
do korzystania z naszych bezpłatnych parkingów. Wystarczy - jadąc ulicą Targową
- za zakrętem przy zajezdni MZK pojechać kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu
zarządzanego przez spółkę Nowa Targowica.
Naszym gościom -
jak zawsze - życzymy udanych zakupów, a kupcom - dobrych utargów i zachęcamy do
obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku i naszych
regionalnych galerii handlowych.
Pożegnaliśmy maj, do kalendarzowego lata już niespełna trzy tygodnie, więc najpiękniejszy w Polsce jarmark z niecierpliwością wyczekuje gości, którzy na Podhale przyjadą spędzać swoje wakacje.
Choć pogoda w ostatnią majową sobotę spłatała brzydkiego psikusa, gości na najpiękniejszym polskim jarmarku nie brakowało. Jutro, podczas tradycyjnej, niedzielnej giełdy samochodowej, połączonej z mniejszym jarmarkiem i targami staroci, ma już być - jeśli wierzyć synoptykom - słonecznie, pokropić może tylko przelotnie.
Dziś najpiękniejszy polski jarmark obchodzi swoje 10. urodziny - oficjalne jego otwarcie nastąpiło 28 maja 2016 roku. Z okazji naszego jubileuszu targ utonął w balonach, były prezenty, niespodzianki, wyjątkowa atmosfera, a do tego piękna, słoneczna pogoda.