Ładowanie...

Ostatni czerwcowy czwartek (galeria zdjęć)

Ostatni czerwcowy czwartek (galeria zdjęć)
Tradycyjnie w czwartek zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z nowotarskiego jarmarku.

Pogoda dziś co prawda trochę postraszyła, na szczęście już po godzinie 9 nasi goście nie musieli używać parasoli. Na straganach - jak zawsze - ilość towarów wszelakich nieprzebrana, z tygodnia na tydzień coraz więcej nowości, z myślą już nie tylko o lecie - które w pełni, ale i o jesieni.

W niedzielę ostatni dzień czerwca i wchodzimy w pierwszy wakacyjny miesiąc, w którym - oprócz naszych stałych, słowackich klientów - gościć będziemy rodzimych turystów, spędzających urlopy na Podhalu. Ci naszym jarmarkiem na pewno nie będą zawiedzeni, wielu zresztą doskonale go już zna i odwiedza podczas każdego pobytu pod Tatrami. Takiej ilości pamiątek i wszystkiego, co z góralszczyzną związane, nie dostaną nigdzie indziej.

Już dziś zapraszamy na jarmark sobotni oraz na tradycyjną niedzielną giełdę samochodową, połączoną z jarmarkiem i targami staroci, przypominamy też o naszych bezpłatnych parkingach, zarówno po lewej, jak i prawej stronie ul. Targowej. Wystarczy za zakrętem przy zajezdni MZK jechać kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu zarządzanego przez spółkę Nowa Targowica.


Co u nas nowego
Tropikalne upały naszym kupcom niestraszne (galeria zdjęć)
Choć gości, jak na sobotę, na naszym jarmarku z powodu lejącego się z nieba żaru mniej, nasi kupcy upałów się nie boją. Stoiska pełne towarów, handlujący w komplecie.
Upał gościom niestraszny (galeria zdjęć)
Choć upał i lejący się z nieba żar dokuczały w pierwszą lipcową sobotę, gościom naszego jarmarku straszne nie były.
Nasz jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Przy pięknej, słonecznej pogodzie robili zakupy goście najpiękniejszego polskiego targowiska w pierwszy, lipcowy czwartek.
^