Ładowanie...

Pierwsza sobota w Nowym Roku (galeria zdjęć)

Pierwsza sobota w Nowym Roku (galeria zdjęć)
Za nami przedświąteczne i przedsylwestrowe zakupowe szaleństwo, ale - choć gości mniej - narzekać nikt z naszych kupców nie zamierza.

Pierwsza sobota w Nowym Roku pokazała, że na najpiękniejszym w Polsce placu targowym pusto nigdy nie jest. I nawet jeśli - tradycyjnie zresztą - trzeba się będzie przestawić na trochę słabszy okres zimowy, to nikt ani myśli załamywać rąk. Stoiska pełne towarów, wybór największy na Podhalu, a uśmiechy witają odwiedzających nas klientów.

Pogoda co prawda na razie z zimą niewiele ma wspólnego, ale tym łatwiej - jeśli tylko potrafi się myśleć optymistycznie - czekać i wyobrażać sobie kolejny, wiosenny sezon handlowy. A i nogi naszym kupcom nie marzną…

Już dziś serdecznie zapraszamy na jutrzejszą giełdę samochodową, a potem na jarmark czwartkowy.


Co u nas nowego
Jarmark wita w marcu (galeria zdjęć)
Pierwsza marcowa sobota i gości - jak można się było spodziewać - znacznie więcej niż w czwartek, na który nasi kupcy też nie narzekali.
Witamy wiosnę (galeria zdjęć)
Ostatni lutowy jarmark już w wiosennym słońcu i przy wiosennej temperaturze. Gości też coraz więcej.
Ostatnia sobota lutego (galeria zdjęć)
Jeszcze tylko jutrzejsza giełda samochodowa, potem jarmark czwartkowy i definitywnie żegnamy drugi zimowy miesiąc, czyli czas dla handlu „pod chmurką” nieciekawy. Wiosenny sezon handlowy tuż, tuż.
^