Ładowanie...

Połowa czerwca za nami (galeria zdjęć)

Połowa czerwca za nami (galeria zdjęć)
Przy pięknej, słonecznej pogodzie robili dziś zakupy goście najpiękniejszego targowiska w Polsce.

Połowa czerwca, a więc miesiąca tradycyjnie po zakończeniu wiosennego sezonu handlowego słabszego dla handlu „pod chmurką”, za nami. Już tylko tydzień do początku kalendarzowego lata, a od lipca pewnie znowu nasz jarmark będzie przeżywał oblężenie, gdy na Podhale przyjadą turyści z całej Polski.

Ale i dziś na naszym placu i w naszych regionalnych galeriach handlowych pusto nie było, język polski mieszał się ze słowackim, liczymy, że nasi kupcy na utargi narzekać nie będą mieli powodu.

Jutro serdecznie zapraszamy na tradycyjną niedzielną giełdę samochodową, połączoną z jarmarkiem i targami staroci, a potem na jarmark czwartkowy. Pogoda - jak obiecują synoptycy - do końca miesiąca ma być piękna i słoneczna, więc na zakupy pod gołym niebem wymarzona.

Tradycyjnie już przypominamy o naszych bezpłatnych parkingach, zarówno po lewej, jak i prawej stronie ul. Targowej. Wystarczy za zakrętem przy zajezdni MZK jechać kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu zarządzanego przez spółkę Nowa Targowica.

Jak zwykle w sobotę, zachęcamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.


Co u nas nowego
Tropikalne upały naszym kupcom niestraszne (galeria zdjęć)
Choć gości, jak na sobotę, na naszym jarmarku z powodu lejącego się z nieba żaru mniej, nasi kupcy upałów się nie boją. Stoiska pełne towarów, handlujący w komplecie.
Upał gościom niestraszny (galeria zdjęć)
Choć upał i lejący się z nieba żar dokuczały w pierwszą lipcową sobotę, gościom naszego jarmarku straszne nie były.
Nasz jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Przy pięknej, słonecznej pogodzie robili zakupy goście najpiękniejszego polskiego targowiska w pierwszy, lipcowy czwartek.
^