Ładowanie...

Przedostatni jarmark w tym roku (galeria zdjęć)

Przedostatni jarmark w tym roku (galeria zdjęć)
Od rana słabo, później troszkę więcej gości, jednak na duże utargi czekać już przyjdzie do marca. Wiemy to z doświadczenia, więc i nie rozdzieramy szat.

W klimacie świąteczno-noworocznym upływało nam dzisiejsze handlowanie. Gdzieniegdzie na placu słychać było płynące z muzycznych straganów kolędy, one też towarzyszyły gościom w „Czarnej owcy”.

To, że z klientami będzie dziś słabo, sporo naszych kupców przewidziało, i nie otworzyło stoisk. Nic w tym zresztą dziwnego, święta minęły, ale Sylwester przed nami, a ten czas chęci do pracy szczególnie nie sprzyja. Wielu naszych dzisiejszych rozmówców zapowiada jednak, że pojutrze - czyli już tylko na dwa dni przed witaniem Nowego Roku - na straganach pracować będzie. Mówią, że ostatnia w 2017 r. sobota może być jeszcze niezła.


Co u nas nowego
Żegnamy listopad, najwyższa pora robić mikołajkowe prezenty (galeria zdjęć)
Pożegnaliśmy listopad, sobotni jarmark już w grudniu.
Pierwsze śniegi przypomniały o Bożym Narodzeniu (galeria zdjęć)
Choinki, dekoracje świąteczne, łańcuchy, oświetlenie ledowe, czy bombki to obecnie chyba najpopularniejsze towary na naszym jarmarku. Dziś pierwsze śniegi tym bardziej przypominały naszym gościom, że święta za pasem.
Zimowe klimaty (galeria zdjęć)
Złota polska jesień odeszła, czas na zimowe klimaty. I pogoda - po raz pierwszy w tym roku - prawie zimowa, i asortyment na najpiękniejszym polskim targu coraz bardziej przypomina o czwartej porze roku.
^