Ładowanie...

Słoneczny jarmark zaprasza na zakupy (galeria zdjęć)

Słoneczny jarmark zaprasza na zakupy (galeria zdjęć)
Piękna, słoneczna wrześniowa sobota sprawia, że spacer po najpiękniejszym polskim jarmarku jest prawdziwą przyjemnością.

Gości w drugą sobotę września już na naszym targu więcej niż jeszcze tydzień temu, częściej słychać też język słowacki. To świadczy, że wielkimi krokami zbliżamy się do jesiennego sezonu handlowego, czyli czasu, na który nasi kupcy czekają przez cały rok. Ten najlepszy dopiero na przełomie pażdziernika i listopada, ale że aura dopisuje, to już teraz - mimo że wakacyjni turyści wyjechali do domów - gości całkiem sporo.

Przypominamy o naszych bezpłatnych parkingach - wystarczy za skrętem przy zajezdni autobusowej od strony miasta jechać ulicą Targową kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu administrowanego przez spółkę Nowa Targowica. Bezpłatne miejsca czekają.

Już dziś zapraszamy na niedzielną giełdę samochodową, jarmark i targi staroci. Pogodę na jutro synoptycy zapowiadają nam taką, jak dziś, więc na zakupy „pod chmurką” - idealną.


Co u nas nowego
Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
^