Ładowanie...

Słoneczny jarmark zaprasza na zakupy (galeria zdjęć)

Słoneczny jarmark zaprasza na zakupy (galeria zdjęć)
Piękna, słoneczna wrześniowa sobota sprawia, że spacer po najpiękniejszym polskim jarmarku jest prawdziwą przyjemnością.

Gości w drugą sobotę września już na naszym targu więcej niż jeszcze tydzień temu, częściej słychać też język słowacki. To świadczy, że wielkimi krokami zbliżamy się do jesiennego sezonu handlowego, czyli czasu, na który nasi kupcy czekają przez cały rok. Ten najlepszy dopiero na przełomie pażdziernika i listopada, ale że aura dopisuje, to już teraz - mimo że wakacyjni turyści wyjechali do domów - gości całkiem sporo.

Przypominamy o naszych bezpłatnych parkingach - wystarczy za skrętem przy zajezdni autobusowej od strony miasta jechać ulicą Targową kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu administrowanego przez spółkę Nowa Targowica. Bezpłatne miejsca czekają.

Już dziś zapraszamy na niedzielną giełdę samochodową, jarmark i targi staroci. Pogodę na jutro synoptycy zapowiadają nam taką, jak dziś, więc na zakupy „pod chmurką” - idealną.


Co u nas nowego
Tropikalne upały naszym kupcom niestraszne (galeria zdjęć)
Choć gości, jak na sobotę, na naszym jarmarku z powodu lejącego się z nieba żaru mniej, nasi kupcy upałów się nie boją. Stoiska pełne towarów, handlujący w komplecie.
Upał gościom niestraszny (galeria zdjęć)
Choć upał i lejący się z nieba żar dokuczały w pierwszą lipcową sobotę, gościom naszego jarmarku straszne nie były.
Nasz jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Przy pięknej, słonecznej pogodzie robili zakupy goście najpiękniejszego polskiego targowiska w pierwszy, lipcowy czwartek.
^