Ładowanie...

Sobota znów z gośćmi (galeria zdjęć)

Sobota znów z gośćmi (galeria zdjęć)
Choć już po wiosennym sezonie i czerwca do kwietnia nie ma co porównywać, to jednak - w przeciwieństwie do minionego czwartku - alejki aż takimi pustkami nie świeciły.

Tłumów nie było, ale język słowacki słyszało się na każdym kroku, na parkingach stało też kilka samochodów z węgierskimi rejestracjami.

Najważniejsze jednak, że handlowaliśmy przy pięknej pogodzie i nie przerwały pracy zapowiadane przez meteorologów gwałtowne burze. Te prawdopodobnie nadejdą po południu lub wieczorem. Mamy nadzieję, że jutro też aura nie spłata nam psikusa i nie przeszkodzi w świętowaniu drugich urodzin naszego jarmarku.

Przypomnijmy - zjeżdżalnie, dmuchane zamki, balony, kiełbaski z grilla i boliwijski zespół Ahaju Fusion - te i wiele innych atrakcji czeka nas jutro od samego rana.


Co u nas nowego
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
Drugi kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Tradycyjnie w czwartek zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku, na którym w najlepsze trwa wiosenny sezon handlowy.
^