Ładowanie...

Styczeń już za nami (galeria zdjęć)

Styczeń już za nami (galeria zdjęć)
Styczeń pożegnany, jutro, tradycyjną giełdą samochodową przywitamy na naszym jarmarku najkrótszy w roku miesiąc, a w marcu powoli zaczniemy już wyglądać wiosennego sezonu handlowego.

W ostatnią styczniową sobotę gościliśmy na najpiękniejszym w Polsce targowisku zarówno naszych stałych klientów zza południowej granicy, jak i polskich turystów, spędzających na Podhalu zimowe ferie. Następuje właśnie pierwsza wymiana tur, pod Tatry od piątku przyjeżdżają goście z dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, zachodniopomorskiego, opolskiego, zimowe wakacje rozpoczyna też Małopolska, a więc i nasze pociechy. Każdy gość zapewne „kawałek góralszczyzny” zechce zabrać ze sobą do domu, a pamiątek, skór czy kożuchów u nas przecież najwięcej.

Co prawda o tłumach - jak zawsze w tym zimowym czasie - mówić nie sposób, ale nasi kupcy zawsze są przecież w pełni gotowi na przyjęcie gości. Towaru różnorodność i mnogość, i dla każdego, kto wyprawi się do nas na zakupy, wyprawa ta na pewno ze wszech miar będzie owocna.

Już dziś serdecznie zapraszamy na niedzielną giełdę samochodową, połączoną z mniejszym jarmarkiem oraz targami staroci, i - oczywiście - na kolejny czwartek.

Tradycyjnie już - zachęcamy do korzystania z naszych bezpłatnych parkingów. Wystarczy - jadąc ulicą Targową - za zakrętem przy zajezdni MZK pojechać kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu zarządzanego przez spółkę Nowa Targowica.

Naszym gościom - jak zawsze - życzymy udanych zakupów, a kupcom - dobrych utargów i zachęcamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku i naszych regionalnych galerii handlowych.


Co u nas nowego
Co dzień bliżej lata (galeria zdjęć)
Pożegnaliśmy maj, do kalendarzowego lata już niespełna trzy tygodnie, więc najpiękniejszy w Polsce jarmark z niecierpliwością wyczekuje gości, którzy na Podhale przyjadą spędzać swoje wakacje.
Deszczowe pożegnanie maja. Goście pod parasolami (zdjęcia)
Choć pogoda w ostatnią majową sobotę spłatała brzydkiego psikusa, gości na najpiękniejszym polskim jarmarku nie brakowało. Jutro, podczas tradycyjnej, niedzielnej giełdy samochodowej, połączonej z mniejszym jarmarkiem i targami staroci, ma już być - jeśli wierzyć synoptykom - słonecznie, pokropić może tylko przelotnie.
Nowotarski jarmark wizytówką stolicy Podhala. Dzisiaj nasze 10. urodziny (zdjęcia)
Dziś najpiękniejszy polski jarmark obchodzi swoje 10. urodziny - oficjalne jego otwarcie nastąpiło 28 maja 2016 roku. Z okazji naszego jubileuszu targ utonął w balonach, były prezenty, niespodzianki, wyjątkowa atmosfera, a do tego piękna, słoneczna pogoda.
^