Ładowanie...

Trochę chmur, trochę słońca (galeria zdjęć)

Trochę chmur, trochę słońca (galeria zdjęć)
Nie mieliśmy dziś zbyt wiele powodów do radości, choć - jak widać na załączonych zdjęciach - uśmiechów też nie brakowało.

Jarmark jednak znacznie mniejszy niż ostatnie trzy - zawiniła pogoda i poranny deszcz, który powstrzymał wielu naszych gości przed wyjściem z domu. Czekamy na sobotę.

Świetnie natomiast - do ostatniej sztuki - sprzedał się na targu dzisiejszy „Tygodnik Podhalański” wraz z czwartym wydaniem „Gazety Targowej”, choć wyjątkowo dzisiaj z tego sukcesu redakcja nie do końca może się cieszyć. Wszak zainteresowanie naszą gazetą było wyjątkowo duże ze względu na temat, którym od tygodnia żyjemy, czyli próby podniesienia nam stawki miejskiej opłaty targowej. Decyzje - mamy nadzieję, że dla nas pomyślne - zapadną pewnie na listopadowej sesji.


Co u nas nowego
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
Drugi kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Tradycyjnie w czwartek zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku, na którym w najlepsze trwa wiosenny sezon handlowy.
^