Ładowanie...

Trzecia sobota listopada - prawdopodobnie największy jarmark w jesiennym sezonie (galeria zdjęć)

Trzecia sobota listopada - prawdopodobnie największy jarmark w jesiennym sezonie (galeria zdjęć)
Tłumy w głównych alejach i alejkach bocznych, tłumy przy ulicy Targowej, tłumy w galeriach handlowych, pełne parkingi - dzisiejszy jarmark był jednym z największych, o ile nie największym w tegorocznym jesiennym sezonie handlowym.

Synoptycy od przyszłego tygodnia zapowiadają nam załamanie pogody, być może ostatnie dni złotej polskiej jesieni też wpłynęły na liczbę gości najpiękniejszego polskiego targowiska. Choć, oczywiście, nasi kupcy mają nadzieję na kontynuację dobrej passy, bo przecież do Bożego Narodzenia już tylko trochę ponad miesiąc. Jarmark mieni się więc blaskiem bombek, ledowych oświetleń i figur do domu i ogrodu, barwnych stroików, nie brak też sztucznych choinek - na prawdziwe jest jeszcze czas. A na stoiskach odzieżowych i obuwniczych - wszystko, co na zimę potrzebne, więc ciepłe buty, we wszelkich możliwych wzorach, kurtki, płaszcze, futra, czapki, wełniane skarpety, ciepłe kapcie, rękawiczki… Większego wyboru nie ma na Podhalu nigdzie, o czym nasi goście - również ci zza naszej południowej granicy, doskonale już wiedzą.

Serdecznie zapraszamy na jutro, na niedzielną giełdę samochodową, połączoną z mniejszym jarmarkiem i targami staroci, a w przyszłym tygodniu - na jarmark czwartkowy.

Gościom - tradycyjnie - przypominamy o naszych bezpłatnych parkingach. Wystarczy za skrętem przy zajezdni autobusowej od strony miasta jechać ulicą Targową kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu administrowanego przez spółkę Nowa Targowica.

Jak zwykle w sobotę, zachęcamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku oraz z naszych regionalnych galerii handlowych.

Naszym kupcom życzymy dobrych utargów, a klientom - udanych zakupów.


Co u nas nowego
Co dzień bliżej lata (galeria zdjęć)
Pożegnaliśmy maj, do kalendarzowego lata już niespełna trzy tygodnie, więc najpiękniejszy w Polsce jarmark z niecierpliwością wyczekuje gości, którzy na Podhale przyjadą spędzać swoje wakacje.
Deszczowe pożegnanie maja. Goście pod parasolami (zdjęcia)
Choć pogoda w ostatnią majową sobotę spłatała brzydkiego psikusa, gości na najpiękniejszym polskim jarmarku nie brakowało. Jutro, podczas tradycyjnej, niedzielnej giełdy samochodowej, połączonej z mniejszym jarmarkiem i targami staroci, ma już być - jeśli wierzyć synoptykom - słonecznie, pokropić może tylko przelotnie.
Nowotarski jarmark wizytówką stolicy Podhala. Dzisiaj nasze 10. urodziny (zdjęcia)
Dziś najpiękniejszy polski jarmark obchodzi swoje 10. urodziny - oficjalne jego otwarcie nastąpiło 28 maja 2016 roku. Z okazji naszego jubileuszu targ utonął w balonach, były prezenty, niespodzianki, wyjątkowa atmosfera, a do tego piękna, słoneczna pogoda.
^