Ładowanie...

W niedzielę - urodziny jarmarku!

W niedzielę - urodziny jarmarku!
W najbliższą niedzielę, 10 czerwca - świętujemy. Nasz jarmark obchodzi swoje 2. urodziny.

Atrakcje rozpoczną się już o 8 rano. Wśród nich m.in. zjeżdżalnia, dmuchany zamek i setki balonów dla dzieci, malowanie buziek i tatuaż brokatowy, nie zabraknie lodów, sorbetów, cukrowej waty, a dla wszystkich - pysznej kiełbaski z grilla.

Będzie też oczywiście coś dla ducha, czyli koncert dobrze znanego w Nowym Targu, świetnego boliwijskiego zespołu Ahaju Fusion. Boliwijczycy handlowanie umilać nam będą również od samego rana.

Początkowo huczną imprezę zaplanowaliśmy na ostatnią niedzielę, pogoda niestety sprawiła nam psikusa. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - dzięki ubiegłotygodniowym burzom - wszystko przed nami.

Serdecznie zapraszamy, zapewniając, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do zobaczenia na urodzinach.


Co u nas nowego
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
Drugi kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Tradycyjnie w czwartek zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku, na którym w najlepsze trwa wiosenny sezon handlowy.
^