Ładowanie...

Wakacje tuż, tuż, witamy urlopowiczów (galeria zdjęć)

Wakacje tuż, tuż, witamy urlopowiczów (galeria zdjęć)
Za dziesięć dni wakacje, więc już dziś pora zacząć witać urlopowiczów, którzy zamierzają spędzić je na Podhalu.

Życząc udanych zakupów, zachęcamy do odwiedzania najpiękniejszego w Polsce, nowotarskiego jarmarku, wraz z jego regionalnymi galeriami handlowymi  - w każdy czwartek i sobotę, w niedziele natomiast zapraszamy na giełdy samochodowe, połączone z mniejszymi jarmarkami i targami staroci.

Wielu z Państwa zachęcać do tych odwiedzin już nie trzeba, bo przecież wieść o tym, że to najpiękniejszy w kraju targ i że można na nim dostać niemal wszystko, od dawna szła w Polskę, więc miłośnicy Podhala nasz jarmark już doskonale znają. Ci jednak, którzy pod Tatrami pojawią się po raz pierwszy, na pewno zarówno zakupami „pod chmurką”, jak i urodą naszego targowiska nie będą zawiedzeni.

Jak zwykle przypominamy o naszych bezpłatnych parkingach, zarówno po lewej, jak i prawej stronie ul. Targowej. Wystarczy za zakrętem przy zajezdni MZK jechać kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu zarządzanego przez spółkę Nowa Targowica.

Gościom życzymy udanych sprawunków i miłego czasu, spędzonego na zakupach „pod chmurką”, a naszym kupcom - świetnych utargów.


Co u nas nowego
Co dzień bliżej lata (galeria zdjęć)
Pożegnaliśmy maj, do kalendarzowego lata już niespełna trzy tygodnie, więc najpiękniejszy w Polsce jarmark z niecierpliwością wyczekuje gości, którzy na Podhale przyjadą spędzać swoje wakacje.
Deszczowe pożegnanie maja. Goście pod parasolami (zdjęcia)
Choć pogoda w ostatnią majową sobotę spłatała brzydkiego psikusa, gości na najpiękniejszym polskim jarmarku nie brakowało. Jutro, podczas tradycyjnej, niedzielnej giełdy samochodowej, połączonej z mniejszym jarmarkiem i targami staroci, ma już być - jeśli wierzyć synoptykom - słonecznie, pokropić może tylko przelotnie.
Nowotarski jarmark wizytówką stolicy Podhala. Dzisiaj nasze 10. urodziny (zdjęcia)
Dziś najpiękniejszy polski jarmark obchodzi swoje 10. urodziny - oficjalne jego otwarcie nastąpiło 28 maja 2016 roku. Z okazji naszego jubileuszu targ utonął w balonach, były prezenty, niespodzianki, wyjątkowa atmosfera, a do tego piękna, słoneczna pogoda.
^