Ładowanie...

Wiosenny sezon - preludium (galeria zdjęć)

Wiosenny sezon - preludium (galeria zdjęć)
Tak, jak oczekiwaliśmy, o drugiej marcowej sobocie śmiało możemy powiedzieć, że to preludium wiosennego sezonu handlowego na najpiękniejszym w kraju jarmarku.

W głównej alei i przy ulicy Targowej momentami głowa przy głowie i trzeba było zwalniać kroku, w alejkach bocznych też sporo gości, język polski mieszający się ze słowackim.

Nasi kupcy w komplecie, towaru zatrzęsienie, pogoda też nas nie zawiodła - choć chłodno, to piękne, wiosenne słońce.

Liczymy, że każdy jarmark będzie już teraz tak, a nawet jeszcze lepiej wyglądał, naszym kupcom życzymy dobrych utargów, a klientom - udanych zakupów.

Przypominamy o naszych bezpłatnych parkingach, zarówno po lewej, jak i prawej stronie ul. Targowej. Wystarczy za zakrętem przy zajezdni MZK jechać kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu zarządzanego przez spółkę Nowa Targowica.

Tradycyjnie zapraszamy na jutrzejszą giełdę samochodową, połączoną z jarmarkiem i targami staroci.


Co u nas nowego
Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
^