Ładowanie...

Witamy turystów i wczasowiczów (galeria zdjęć)

Witamy turystów i wczasowiczów (galeria zdjęć)
Zimowe ferie rozpoczęte, więc najpiękniejszy w Polsce jarmark przypomina o sobie wszystkim, spędzającym je na Podhalu. Przez najbliższe dwa tygodnie gościć będziemy wczasowiczów i turystów ze swoimi pociechami z województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.

Dziś, przy pięknej, słonecznej sobocie, oprócz naszych stałych, słowackich klientów, pojawili się już pierwsi feryjni goście. Ci, którzy z naszym targiem zetknęli się po raz pierwszy, byli pod wrażeniem liczby stoisk, ilości towarów, góralskiej tradycji, połączonej z nowoczesnością zarówno na placu, jak i w naszych galeriach handlowych. Wielu, z którymi rozmawialiśmy, wprost przyznawali, że takiego jarmarku i wyboru się nie spodziewali. Sporo czasu spędzali przy stoiskach z pamiątkami, kożuchami, oscypkami, bo w końcu przyjechali na góralszczyznę i na pewno jej „kawałek” zechcą zabrać z sobą do domu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też stoiska ze wszelkimi możliwymi jabłuszkami i ślizgami dla najmłodszych - do wyboru, do koloru.

Jak zwykle w sobotę, zachęcamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego targowiska i zapraszamy na niedzielną giełdę samochodową, połączoną z mniejszym jarmarkiem i targami staroci.

Życzymy udanych zakupów i przypominamy o naszych bezpłatnych parkingach, po obu stronach placu. Wystarczy - jadąc ulicą Targową - za zakrętem przy zajezdni MZK pojechać kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu zarządzanego przez spółkę Nowa Targowica.


Co u nas nowego
Co dzień bliżej lata (galeria zdjęć)
Pożegnaliśmy maj, do kalendarzowego lata już niespełna trzy tygodnie, więc najpiękniejszy w Polsce jarmark z niecierpliwością wyczekuje gości, którzy na Podhale przyjadą spędzać swoje wakacje.
Deszczowe pożegnanie maja. Goście pod parasolami (zdjęcia)
Choć pogoda w ostatnią majową sobotę spłatała brzydkiego psikusa, gości na najpiękniejszym polskim jarmarku nie brakowało. Jutro, podczas tradycyjnej, niedzielnej giełdy samochodowej, połączonej z mniejszym jarmarkiem i targami staroci, ma już być - jeśli wierzyć synoptykom - słonecznie, pokropić może tylko przelotnie.
Nowotarski jarmark wizytówką stolicy Podhala. Dzisiaj nasze 10. urodziny (zdjęcia)
Dziś najpiękniejszy polski jarmark obchodzi swoje 10. urodziny - oficjalne jego otwarcie nastąpiło 28 maja 2016 roku. Z okazji naszego jubileuszu targ utonął w balonach, były prezenty, niespodzianki, wyjątkowa atmosfera, a do tego piękna, słoneczna pogoda.
^