Ładowanie...

Wróciła zima (galeria zdjęć)

Wróciła zima (galeria zdjęć)
Pierwsza sobota lutego i powrót zimy. Zdaje się, że na słowackiego klienta, który przy takiej aurze niechętnie wyprowadza auto z garażu, przyjdzie nam jeszcze poczekać.

W słoneczny czwartek wielu naszych kupców liczyło, że do soboty - zawsze pod względem gości lepszej - pogoda wytrzyma. Wczoraj sypnęło, więc już wiedzieliśmy, czego się spodziewać. Do południa trochę klientów przechadzało się główną aleją, mniejsze alejki świeciły pustkami. Na podsumowanie dzisiejszego jarmarku na razie jednak za wcześnie, wszystko będziemy wiedzieli po południu, gdy przeliczymy utarg.

Wciąż czekamy na słowackie ferie, które rozpoczynają się w drugiej połowie lutego. Po nich już długo wyczekiwana wiosna.


Co u nas nowego
Jarmark wita w marcu (galeria zdjęć)
Pierwsza marcowa sobota i gości - jak można się było spodziewać - znacznie więcej niż w czwartek, na który nasi kupcy też nie narzekali.
Witamy wiosnę (galeria zdjęć)
Ostatni lutowy jarmark już w wiosennym słońcu i przy wiosennej temperaturze. Gości też coraz więcej.
Ostatnia sobota lutego (galeria zdjęć)
Jeszcze tylko jutrzejsza giełda samochodowa, potem jarmark czwartkowy i definitywnie żegnamy drugi zimowy miesiąc, czyli czas dla handlu „pod chmurką” nieciekawy. Wiosenny sezon handlowy tuż, tuż.
^