Ładowanie...

Żar lał się z nieba (galeria zdjęć)

Żar lał się z nieba (galeria zdjęć)
Niełatwo się nam dziś pracowało. Nie dość, że gości - jak to w czerwcowe czwartki - jak na lekarstwo, to jeszcze upał i lejący się z nieba żar.

Na brak klientów zapewne nie narzekali dzisiaj jedynie sprzedawcy lodów i zimnych napojów. Ciekawe natomiast, jak poszło właścicielom stoisk z gadżetami do kibicowania - tego towaru od rozpoczęcia Mundialu na naszym placu też nie brakuje.

Co do samych piłkarskich mistrzostw, to wśród naszych kupców komentarze na temat polskiej drużyny po porażce z Senegalem dość złośliwe, ale i tak każdy w duchu liczy jeszcze na przełamanie złej passy w niedzielnym spotkaniu z Kolumbią.

Dziś wielu naszych kupców już koło południa zaczęło pakować towar na samochody, marząc o odpoczynku w cieniu. Pocieszyć można się tym, że od jutra ochłodzenie, choć nadal ma być słonecznie. Sobota może więc być dla nas przyjemna i - jak zawsze - na pewno lepsza pod względem odwiedzających nasz jarmark słowackich gości.


Co u nas nowego
Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
^