Bez deszczu i z żołnierzami (galeria zdjęć)
Jutro - według kalendarza - pierwszy dzień jesieni, my natomiast z utęsknieniem wyczekujemy jesiennego sezonu handlowego.
Dziś jarmark
słabszy pod względem gości niż w ubiegłym tygodniu, pocieszał za to fakt, że
nie lało nam już - jak w ostatnich dniach - na głowy.
Na sezon
handlowy jeszcze trochę poczekamy, niemniej - co widać po asortymencie - w
pełni jesteśmy do niego, jak zawsze zresztą, przygotowani i kiedy ruszy - nasi
goście na pewno nie będą rozczarowani.
Gościliśmy dziś
na naszym jarmarku żołnierzy z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Nowym Targu.
Prawdopodobnie to nie jednodniowa akcja zachęcania do wstąpienia w szeregi
armii. Jaki przyniesie efekt? - zobaczymy, miejsce na promocję na pewno
świetne.
Serdecznie
zapraszamy na jarmark sobotni i na niedzielną giełdę samochodową, przypominamy
też o niedzielnych, czwartych urodzinach sklepu Stylowe Fashion w „Kupieckim
Dworze”. Początek - o godzinie 15.
Pożegnaliśmy maj, do kalendarzowego lata już niespełna trzy tygodnie, więc najpiękniejszy w Polsce jarmark z niecierpliwością wyczekuje gości, którzy na Podhale przyjadą spędzać swoje wakacje.
Choć pogoda w ostatnią majową sobotę spłatała brzydkiego psikusa, gości na najpiękniejszym polskim jarmarku nie brakowało. Jutro, podczas tradycyjnej, niedzielnej giełdy samochodowej, połączonej z mniejszym jarmarkiem i targami staroci, ma już być - jeśli wierzyć synoptykom - słonecznie, pokropić może tylko przelotnie.
Dziś najpiękniejszy polski jarmark obchodzi swoje 10. urodziny - oficjalne jego otwarcie nastąpiło 28 maja 2016 roku. Z okazji naszego jubileuszu targ utonął w balonach, były prezenty, niespodzianki, wyjątkowa atmosfera, a do tego piękna, słoneczna pogoda.