Ładowanie...

Jarmark na biało (galeria zdjęć)

Jarmark na biało (galeria zdjęć)
No i doczekaliśmy się zimy. Najpiękniejszy w Polsce jarmark w śnieżnej bieli czeka na gości.

Choć - tradycyjnie w zimie - jest ich mniej niż podczas jesiennego i wiosennego sezonu handlowego, nasi kupcy rąk nie załamują. Przeciwnie, stoiska pełne wszelakiego towaru w wyborze takim, jakiego gdzie indziej na Podhalu nie uświadczysz. A że zima wreszcie stała się do zimy podobna, to do stałego asortymentu doszedł zimowy sprzęt. Nart, butów, sanek - zatrzęsienie, ceny niskie, więc spędzający na Podhalu ferie zimowe amatorzy śnieżnych sportów znajdą tu wszystko, czego potrzebują.

Zarówno ich, jak i wszystkich innych gości serdecznie zapraszamy na zakupy. Spacer po naszym targu to prawdziwa przyjemność, a strudzić się ani zgłodnieć nie sposób - nasza gastronomia zaprasza by przysiąść, a szukać jej nie trzeba - zapach dań z grilla i grzanego wina skutecznie wskaże drogę.

Jak zawsze w sobotę, przypominamy i zapraszamy na niedzielną giełdę samochodową, połączoną z jarmarkiem i targami staroci.


Co u nas nowego
Jarmark wita w marcu (galeria zdjęć)
Pierwsza marcowa sobota i gości - jak można się było spodziewać - znacznie więcej niż w czwartek, na który nasi kupcy też nie narzekali.
Witamy wiosnę (galeria zdjęć)
Ostatni lutowy jarmark już w wiosennym słońcu i przy wiosennej temperaturze. Gości też coraz więcej.
Ostatnia sobota lutego (galeria zdjęć)
Jeszcze tylko jutrzejsza giełda samochodowa, potem jarmark czwartkowy i definitywnie żegnamy drugi zimowy miesiąc, czyli czas dla handlu „pod chmurką” nieciekawy. Wiosenny sezon handlowy tuż, tuż.
^