Ładowanie...

Druga sobota lutego (galeria zdjęć)

Druga sobota lutego (galeria zdjęć)
Kto czeka na wiosnę, miał dzisiaj jej przedsmak, bo sobotnia pogoda z zimową aurą niewiele miała wspólnego. I na „wiosenny” spacer po naszym jarmarku wybrało się znacznie więcej gości, niż w ostatnich ponurych, zimowych tygodniach.

Podobną aurę synoptycy zapowiadają nam zarówno na jutro - czyli na czas tradycyjnej, niedzielnej giełdy samochodowej, połączonej z targami staroci, jak i na kolejny czwartek i następną sobotę, czyli kolejne jarmarczne dni.

Liczymy, że gości nie zabraknie, bo najgorszy dla handlu „pod chmurką” zimowy czas za nami, a nasi kupcy powoli zaczynają uśmiechać się na myśl o wiosennym sezonie handlowym. Zwłaszcza, że Wielkanoc w tym roku przypada jeszcze w marcu.

Ale na razie serdecznie zapraszamy na lutowe jeszcze jarmarki i zachęcamy do obejrzenia dzisiejszych zdjęć z najpiękniejszego w Polsce placu targowego.


Co u nas nowego
Jarmark wita w marcu (galeria zdjęć)
Pierwsza marcowa sobota i gości - jak można się było spodziewać - znacznie więcej niż w czwartek, na który nasi kupcy też nie narzekali.
Witamy wiosnę (galeria zdjęć)
Ostatni lutowy jarmark już w wiosennym słońcu i przy wiosennej temperaturze. Gości też coraz więcej.
Ostatnia sobota lutego (galeria zdjęć)
Jeszcze tylko jutrzejsza giełda samochodowa, potem jarmark czwartkowy i definitywnie żegnamy drugi zimowy miesiąc, czyli czas dla handlu „pod chmurką” nieciekawy. Wiosenny sezon handlowy tuż, tuż.
^