Ładowanie...

Druga sobota lutego (galeria zdjęć)

Druga sobota lutego (galeria zdjęć)
Kto czeka na wiosnę, miał dzisiaj jej przedsmak, bo sobotnia pogoda z zimową aurą niewiele miała wspólnego. I na „wiosenny” spacer po naszym jarmarku wybrało się znacznie więcej gości, niż w ostatnich ponurych, zimowych tygodniach.

Podobną aurę synoptycy zapowiadają nam zarówno na jutro - czyli na czas tradycyjnej, niedzielnej giełdy samochodowej, połączonej z targami staroci, jak i na kolejny czwartek i następną sobotę, czyli kolejne jarmarczne dni.

Liczymy, że gości nie zabraknie, bo najgorszy dla handlu „pod chmurką” zimowy czas za nami, a nasi kupcy powoli zaczynają uśmiechać się na myśl o wiosennym sezonie handlowym. Zwłaszcza, że Wielkanoc w tym roku przypada jeszcze w marcu.

Ale na razie serdecznie zapraszamy na lutowe jeszcze jarmarki i zachęcamy do obejrzenia dzisiejszych zdjęć z najpiękniejszego w Polsce placu targowego.


Co u nas nowego
Połowa czerwca za nami (galeria zdjęć)
Przy pięknej, słonecznej pogodzie robili dziś zakupy goście najpiękniejszego targowiska w Polsce.
Druga sobota czerwca (galeria zdjęć)
Jak zwykle w sobotę, zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z naszego jarmarku.
Lato nadchodzi wielkimi krokami (galeria zdjęć)
Maj pożegnany, do kalendarzowego lata już tylko trzy tygodnie, więc najpiękniejszy w Polsce jarmark z niecierpliwością wyczekuje gości, którzy na Podhale przyjadą spędzać swoje wakacje.
^