Ładowanie...

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami (galeria zdjęć)

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami (galeria zdjęć)
Gości przybywa, przerwa zimowa dobiega końca, a zwiastuny zbliżającego się wielkimi krokami wiosennego sezonu handlowego widoczne są na każdym kroku.

Na naszym targu dobre humory w przedostatnią sobotę lutego kupców nie opuszczały, bo w porównaniu z ostatnimi tygodniami ruch znacznie większy, a język polski znów miesza się ze słowackim. I wiemy z doświadczenia, że z jarmarku na jarmark będzie już teraz tylko lepiej. A jak wiosna, to i jej akcenty w asortymencie, przedwielkanocnych ozdób też już do wyboru i koloru.

Tradycyjnie w sobotę zapraszamy do obejrzenia dzisiejszych zdjęć z najpiękniejszego jarmarku w Polsce i przypominamy o jutrzejszej giełdzie samochodowej, połączonej z jarmarkiem i targami staroci.


Co u nas nowego
Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
^