Ładowanie...

Amerykańskie klimaty w góralskiej galerii (galeria zdjęć)

Amerykańskie klimaty w góralskiej galerii (galeria zdjęć)
Od czwartku w najpiękniejszej w Polsce regionalnej galerii handlowej, czyli w „Kupieckim Dworze” na naszym jarmarku, działa nowy sklep, outlet amerykańskich marek premium.

Na razie w „Atelier multi concept” asortyment dla kobiet i dzieci, ale niebawem - jak zapowiadają przemiłe, prowadzące butik dziewczyny - pojawi się również dział męski.

W eleganckim sklepie - odzież, obuwie, bielizna, kosmetyki i akcesoria znanych marek, m.in. Victoria Secret, Victoria Secret Pink, Guess, Karl Lagerfeld, Michael Cors, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, UGG, GAP.

Właścicielem butiku - otwartego od czwartku do niedzieli, od 8 do 16 - jest Hubert Jaskierski z Nowego Targu, który serdecznie zaprasza na zakupy.

Co do dzisiejszego jarmarku, to nasi kupcy narzekać nie mogą. Szczyt wiosennego sezonu handlowego, alejki pełne gości, język polski mieszający się ze słowackim, do tego ciepło i pogoda, która figli nie płatała. Sprzedawcom życzymy dobrych utargów, a gościom - udanych zakupów.

Przypominamy o jutrzejszej giełdzie samochodowej, połączonej z jarmarkiem i targami staroci, na którą serdecznie zapraszamy oraz o naszych bezpłatnych parkingach, zarówno po lewej, jak i prawej stronie ul. Targowej. Wystarczy za zakrętem przy zajezdni MZK jechać kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu zarządzanego przez spółkę Nowa Targowica.


Co u nas nowego
Słoneczna sobota i pełne alejki (galeria zdjęć)
Aby w przedostatnią majową sobotę dotrzeć na nasz jarmark, kierowcy musieli chwilę poczekać, a piesi - przeciskać się pełną kwiatów, sadzonek, owoców i warzyw ulicą Targową. Piękna, słoneczna pogoda od rana na najpiękniejsze polskie targowisko ściągała tłumy gości. Polskich i słowackich.
Jarmark w majowym słońcu (galeria zdjęć)
Tradycyjnie w czwartek zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z najpiękniejszego w Polsce jarmarku. Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła w trzeci majowy czwartek naszym gościom i kupcom.
Takie soboty lubimy. Alejki pełne gości (galeria zdjęć)
Po dobrym czwartku - świetna sobota. Na takie, jak dzisiejszy, jarmarki, nasi kupcy nie narzekają.
^