Ładowanie...

Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)

Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.

Nocne opady śniegu i zimno sprawiły, że gości na naszym targowisku trochę dziś mniej, na szczęście to już ostatnie takie zawirowania pogodowe. Na najbliższą sobotę synoptycy obiecują nam słońce i 15 stopni, a potem, w maju - już tylko cieplej. Liczymy więc, że pojutrze znów zaroi się w alejkach.

Tradycyjnie naszym gościom życzymy udanych zakupów, a kupcom - dobrych utargów.

Przypominamy też o naszych bezpłatnych parkingach, zarówno po lewej, jak i prawej stronie ul. Targowej. Wystarczy za zakrętem przy zajezdni MZK jechać kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu zarządzanego przez spółkę Nowa Targowica.

Najpiękniejszy w Polsce jarmark, łączący w sobie regionalizm z nowoczesnością, czeka na gości.


Co u nas nowego
Słoneczna sobota i pełne alejki (galeria zdjęć)
Aby w przedostatnią majową sobotę dotrzeć na nasz jarmark, kierowcy musieli chwilę poczekać, a piesi - przeciskać się pełną kwiatów, sadzonek, owoców i warzyw ulicą Targową. Piękna, słoneczna pogoda od rana na najpiękniejsze polskie targowisko ściągała tłumy gości. Polskich i słowackich.
Jarmark w majowym słońcu (galeria zdjęć)
Tradycyjnie w czwartek zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z najpiękniejszego w Polsce jarmarku. Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła w trzeci majowy czwartek naszym gościom i kupcom.
Takie soboty lubimy. Alejki pełne gości (galeria zdjęć)
Po dobrym czwartku - świetna sobota. Na takie, jak dzisiejszy, jarmarki, nasi kupcy nie narzekają.
^