Ładowanie...

Jarmark wita w marcu (galeria zdjęć)

Jarmark wita w marcu (galeria zdjęć)
Pierwsza marcowa sobota i gości - jak można się było spodziewać - znacznie więcej niż w czwartek, na który nasi kupcy też nie narzekali.

Po 9 rano co prawda ruch był jeszcze niewielki, ale z godziny na godzinę samochodów ciągnących w kierunku najpiękniejszego w Polsce placu targowego, a gości w jarmarcznych alejkach - przybywało.

Liczymy, że do końca dnia handlowego będzie ich jeszcze więcej, kupcom życzymy dobrych utargów, a klientom - udanych zakupów.

Przypominamy o jutrzejszej giełdzie samochodowej, połączonej z jarmarkiem i targami staroci, oraz o naszych bezpłatnych parkingach, zarówno po lewej, jak i prawej stronie ul. Targowej. Wystarczy za zakrętem przy zajezdni MZK jechać kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu zarządzanego przez spółkę Nowa Targowica.

Tradycyjnie w sobotę zachęcamy też do obejrzenia dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.


Co u nas nowego
Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
^