Ładowanie...

Ostatnia sobota lutego (galeria zdjęć)

Ostatnia sobota lutego (galeria zdjęć)
Jeszcze tylko jutrzejsza giełda samochodowa, potem jarmark czwartkowy i definitywnie żegnamy drugi zimowy miesiąc, czyli czas dla handlu „pod chmurką” nieciekawy. Wiosenny sezon handlowy tuż, tuż.

Najbliższa sobota już w marcu, w którym - zgodnie z przysłowiem - pogoda będzie raz zimowa, raz wiosenna, co jednak w przygotowaniu do przyjęcia tłumów gości, naszym kupcom nie przeszkadza. Coraz więcej stoisk, coraz więcej nowości, coraz więcej wiosennego i letniego asortymentu. I oczywiście wszystko, co związane ze zbliżającą się Wielkanocą, w wyborze na Podhalu największym.

Przedsmak sezonu czuło się na najpiękniejszym polskim jarmarku już dziś - wiosenna aura i gości znacznie więcej niż w ostatnich tygodniach, sporo Słowaków, Węgrzy. Z tygodnia na tydzień spodziewamy się ich więcej.

Serdecznie zapraszamy na zakupy.


Co u nas nowego
Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
^