Ładowanie...

Połowa marca już za nami (galeria zdjęć)

Połowa marca już za nami (galeria zdjęć)
Nie zawiodła nas trzecia marcowa sobota - w alejkach znowu rzesze gości.

Po czwartku - tradycyjnie od soboty słabszym - nasze oczekiwania co do dzisiejszego targu były spore - wszak to już wiosenny sezon handlowy. I mieliśmy rację - klienci zarówno w głównych alejach, jak i alejkach bocznych, ścisk przy ul. Targowej, mieniącej się barwami wiosennych kwiatów, język polski mieszający się ze słowackim.

Liczymy, że nasi kupcy do utargów też się dziś uśmiechną, a goście - również uśmiechnięci - wrócą zadowoleni z zakupów na najpiękniejszym placu targowym w Polsce.

Przypominamy o jutrzejszej giełdzie samochodowej, połączonej z jarmarkiem i targami staroci, na którą serdecznie zapraszamy oraz o naszych bezpłatnych parkingach, zarówno po lewej, jak i prawej stronie ul. Targowej. Wystarczy za zakrętem przy zajezdni MZK jechać kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu zarządzanego przez spółkę Nowa Targowica.


Co u nas nowego
Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
^