Ładowanie...

Przedostatni sierpniowy czwartek (galeria zdjęć)

Przedostatni sierpniowy czwartek (galeria zdjęć)
Wakacje powoli zbliżają się do końca. Dla spędzających na Podhalu swoje urlopy turystów, którzy niebawem wrócą do domów, najwyższa już pora na zakupy na najpiękniejszym w Polsce jarmarku.

Za tydzień powitamy wrzesień, a nasi kupcy zaczną powoli wyglądać jesiennego sezonu handlowego. Tradycyjnie zmieni się nasza klientela, powrócą stali, słowaccy goście, choć już dziś, w ostatni sierpniowy czwartek, słowacki język było na placu słychać. Na razie jednak wciąż przeważają urlopowicze, bo przecież bez pamiątek z Podhala do domu wracać nie wypada.
Serdecznie zapraszamy na jarmark sobotni i niedzielną giełdę samochodową, połączoną z jarmarkiem i targami staroci. Przypominamy też o naszych bezpłatnych parkingach - wystarczy po skręcie od strony miasta w ulicę Targową przejechać kilkadziesiąt metrów dalej, potężne place po obu stronach naszego targowiska czekają.

Co u nas nowego
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
Drugi kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Tradycyjnie w czwartek zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku, na którym w najlepsze trwa wiosenny sezon handlowy.
^