Ładowanie...

Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)

Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.

Już od rana, by od strony miasta wjechać na nasz jarmark, trzeba było chwilkę poczekać w korku, a potem, z godziny na godzinę, ruch robił się większy. I nie dziwota, bo sprawdziły się przepowiednie synoptyków, a ciepła, słoneczna aura to czas na robienie zakupów „pod chmurką” wymarzony.

Nasi kupcy też w komplecie, a na stoiskach dobra wszelakiego zatrzęsienie.

Liczymy, że po podliczeniu dzisiejszych utargów handlowcy się uśmiechną, bo nasi goście opuszczali najpiękniejsze polskie targowisko z torbami pełnymi zakupów.

Tradycyjnie, zapraszamy na jutrzejszą giełdę samochodową, połączoną z jarmarkiem oraz targami staroci i przypominamy o naszych bezpłatnych parkingach, zarówno po lewej, jak i prawej stronie ul. Targowej. Wystarczy za zakrętem przy zajezdni MZK jechać kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu zarządzanego przez spółkę Nowa Targowica.


Co u nas nowego
Słoneczna sobota i pełne alejki (galeria zdjęć)
Aby w przedostatnią majową sobotę dotrzeć na nasz jarmark, kierowcy musieli chwilę poczekać, a piesi - przeciskać się pełną kwiatów, sadzonek, owoców i warzyw ulicą Targową. Piękna, słoneczna pogoda od rana na najpiękniejsze polskie targowisko ściągała tłumy gości. Polskich i słowackich.
Jarmark w majowym słońcu (galeria zdjęć)
Tradycyjnie w czwartek zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z najpiękniejszego w Polsce jarmarku. Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła w trzeci majowy czwartek naszym gościom i kupcom.
Takie soboty lubimy. Alejki pełne gości (galeria zdjęć)
Po dobrym czwartku - świetna sobota. Na takie, jak dzisiejszy, jarmarki, nasi kupcy nie narzekają.
^