Ładowanie...

Słoneczny i chłodny listopadowy czwartek (galeria zdjęć)

Słoneczny i chłodny listopadowy czwartek (galeria zdjęć)
Choć do Bożego Narodzenia jeszcze ponad 1,5 miesiąca, zarówno nasi przezorni kupcy, jak i klienci już poważnie o nich myślą. Czas zimowy za pasem.

Na jarmarku coraz więcej ozdób, lampek, stroików, nie brakuje sztucznych choinek, a na stoiskach z asortymentem odzieżowym królują czapki, puchowe kurtki, alpaki, swetry, szaliki. Dziś pod jesiennym słońcem czuło się już zresztą iście zimową temperaturę. Ale że nasi goście wiedzą od dawna, że większej ilości dóbr wszelakich w jednym miejscu na Podhalu nie znajdą, to na naszym targu - mimo że szczyt jesiennego sezonu handlowego za nami - wciąż ich nie brakuje. Zarówno rodzimych, jak i słowackich, którzy - tradycyjnie - nasz jarmark najchętniej jednak odwiedzają w soboty.

Przypominamy o bezpłatnych parkingach, zarządzanych przez spółkę „Nowa Targowica” - wystarczy za skrętem przy zajezdni autobusowej od strony miasta jechać ulicą Targową kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu przez nas administrowanego.

Klientom życzymy udanych zakupów, kupcom - dobrych utargów i już dziś zapraszamy na jarmark sobotni i niedzielną giełdę samochodową, której - tradycyjnie - towarzyszyć będą jarmark i targi staroci.


Co u nas nowego
Żegnamy listopad, najwyższa pora robić mikołajkowe prezenty (galeria zdjęć)
Pożegnaliśmy listopad, sobotni jarmark już w grudniu.
Pierwsze śniegi przypomniały o Bożym Narodzeniu (galeria zdjęć)
Choinki, dekoracje świąteczne, łańcuchy, oświetlenie ledowe, czy bombki to obecnie chyba najpopularniejsze towary na naszym jarmarku. Dziś pierwsze śniegi tym bardziej przypominały naszym gościom, że święta za pasem.
Zimowe klimaty (galeria zdjęć)
Złota polska jesień odeszła, czas na zimowe klimaty. I pogoda - po raz pierwszy w tym roku - prawie zimowa, i asortyment na najpiękniejszym polskim targu coraz bardziej przypomina o czwartej porze roku.
^