Ładowanie...

W oczekiwaniu na jesień (galeria zdjęć)

W oczekiwaniu na jesień (galeria zdjęć)
Ostatni dzień wakacji, w poniedziałek początek roku szkolnego, spędzający urlopy pod Tatrami turyści wracają do domu, a my zaczynamy powoli odliczać tygodnie do jesiennego sezonu handlowego.

Przed nami teraz - jak zawsze - słabsze pod względem gości wrześniowe jarmarki, ale nasi kupcy rąk nie załamują. Wszak najlepszy dla handlu „pod chmurką” czas tuż, tuż.

Ten nadejdzie w październiku, choć zapewne i tak najlepszym miesiącem będzie - tradycyjnie -listopad, i alejkami naszego targu znów wędrować będą tłumy klientów, głównie zza naszej południowej granicy. Bo nasi słowaccy goście doskonale wiedzą, że asortyment u nas nieograniczony, że połączenie tradycji z nowoczesnością sprawdza się tu znakomicie, że kupią wszystko, czego potrzebują, a jeszcze - zgodnie z jarmarcznym zwyczajem - mogą się targować, że tu również - w przerwie między zakupami - czekają na nich specjały nie tylko góralskiej kuchni. A i sam tylko spacer po najpiękniejszym w Polsce targowisku to nie lada atrakcja.

Już dziś zapraszamy na najbliższą sobotę oraz na niedzielną giełdę samochodową, połączoną - jak zawsze - z jarmarkiem i targami staroci.

 


Co u nas nowego
Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
^