Ładowanie...

W pierwszą sobotę listopada goście nas nie zawiedli (galeria zdjęć)

W pierwszą sobotę listopada goście nas nie zawiedli (galeria zdjęć)
Pogoda dopisała, pierwsza listopadowa sobota znów z gośćmi, głównie tymi zza naszej południowej granicy.

Na naszym jarmarku asortyment jesienny, a gdzieniegdzie nawet już zimowy. W miejsce świeżych kurek czy prawdziwków, pojawiły się marynowane rydze i podgrzybki, przyjeżdżający na nasz targ mogą też już zacząć robić zakupy na święta Bożego Narodzenia - na stoiskach coraz więcej ozdób, światełek i - oczywiście - choinek.

Jeśli chodzi o asortyment odzieżowy, to przyszedł czas na wełniane skarpety, ciepłe kapcie oraz kurtki i płaszcze. Takiego ich wyboru w jednym miejscu klient nie znajdzie nigdzie na Podhalu.

Jak zawsze w sobotę, serdecznie zapraszamy na jutrzejszą - połączoną z jarmarkiem i targami staroci - giełdę samochodową.

Gościom najpiękniejszego w Polsce targowiska przypominamy też o naszych bezpłatnych parkingach. Wystarczy za skrętem przy zajezdni autobusowej od strony miasta jechać ulicą Targową kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu administrowanego przez spółkę Nowa Targowica. Bezpłatne miejsca czekają.


Co u nas nowego
Żegnamy listopad, najwyższa pora robić mikołajkowe prezenty (galeria zdjęć)
Pożegnaliśmy listopad, sobotni jarmark już w grudniu.
Pierwsze śniegi przypomniały o Bożym Narodzeniu (galeria zdjęć)
Choinki, dekoracje świąteczne, łańcuchy, oświetlenie ledowe, czy bombki to obecnie chyba najpopularniejsze towary na naszym jarmarku. Dziś pierwsze śniegi tym bardziej przypominały naszym gościom, że święta za pasem.
Zimowe klimaty (galeria zdjęć)
Złota polska jesień odeszła, czas na zimowe klimaty. I pogoda - po raz pierwszy w tym roku - prawie zimowa, i asortyment na najpiękniejszym polskim targu coraz bardziej przypomina o czwartej porze roku.
^