Ładowanie...

W pierwszą sobotę listopada goście nas nie zawiedli (galeria zdjęć)

W pierwszą sobotę listopada goście nas nie zawiedli (galeria zdjęć)
Pogoda dopisała, pierwsza listopadowa sobota znów z gośćmi, głównie tymi zza naszej południowej granicy.

Na naszym jarmarku asortyment jesienny, a gdzieniegdzie nawet już zimowy. W miejsce świeżych kurek czy prawdziwków, pojawiły się marynowane rydze i podgrzybki, przyjeżdżający na nasz targ mogą też już zacząć robić zakupy na święta Bożego Narodzenia - na stoiskach coraz więcej ozdób, światełek i - oczywiście - choinek.

Jeśli chodzi o asortyment odzieżowy, to przyszedł czas na wełniane skarpety, ciepłe kapcie oraz kurtki i płaszcze. Takiego ich wyboru w jednym miejscu klient nie znajdzie nigdzie na Podhalu.

Jak zawsze w sobotę, serdecznie zapraszamy na jutrzejszą - połączoną z jarmarkiem i targami staroci - giełdę samochodową.

Gościom najpiękniejszego w Polsce targowiska przypominamy też o naszych bezpłatnych parkingach. Wystarczy za skrętem przy zajezdni autobusowej od strony miasta jechać ulicą Targową kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu administrowanego przez spółkę Nowa Targowica. Bezpłatne miejsca czekają.


Co u nas nowego
Jarmark wita w marcu (galeria zdjęć)
Pierwsza marcowa sobota i gości - jak można się było spodziewać - znacznie więcej niż w czwartek, na który nasi kupcy też nie narzekali.
Witamy wiosnę (galeria zdjęć)
Ostatni lutowy jarmark już w wiosennym słońcu i przy wiosennej temperaturze. Gości też coraz więcej.
Ostatnia sobota lutego (galeria zdjęć)
Jeszcze tylko jutrzejsza giełda samochodowa, potem jarmark czwartkowy i definitywnie żegnamy drugi zimowy miesiąc, czyli czas dla handlu „pod chmurką” nieciekawy. Wiosenny sezon handlowy tuż, tuż.
^