Ładowanie...

Witamy wiosnę (galeria zdjęć)

Witamy wiosnę (galeria zdjęć)
Ostatni lutowy jarmark już w wiosennym słońcu i przy wiosennej temperaturze. Gości też coraz więcej.

Drugi zimowy - słaby dla handlu „pod chmurką” - miesiąc za nami, jutro witamy marzec, ale już dziś na najpiękniejszym polskim targu wyraźnie widać było, że od wiosennego sezonu handlowego dzieli nas tylko krok. Co prawda pogodę - jak to w marcu - synoptycy zapowiadają nam jeszcze zmienną, niemniej - jak wiemy z doświadczenia - naszym gościom w odwiedzinach ona nie przeszkadza. Zwłaszcza, że Wielkanoc w tym roku przypada jeszcze w marcu, dokładnie za miesiąc, więc powoli na święta też trzeba się już szykować.

Na razie zapraszamy na jarmark sobotni oraz na tradycyjną, niedzielną giełdę samochodową, połączoną z jarmarkiem i targami staroci. Pogoda w weekend - jeśli wierzyć synoptykom - będzie podobna do dzisiejszej.


Co u nas nowego
Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
^