Ładowanie...

Za tydzień Wielkanoc (galeria zdjęć)

Za tydzień Wielkanoc (galeria zdjęć)
Święta już za tydzień, najwyższy więc czas na ostatnie przedświąteczne zakupy. Gości na najpiękniejszym polskim jarmarku w czwartą marcową sobotę nie brakowało.

Większego wyboru wszystkiego, co z Wielką Nocą związane, na Podhalu nie ma, więc tłumy klientów - z przewagą tych zza naszej południowej granicy - w alejkach nikogo nie dziwiły. Ozdoby, zajączki, koszyczki i to, co potrzebne do koszyczka, do tego kwiaty, baranki - również te z oscypka i oczywiście stały, targowy asortyment, czyli... wszystko.

Przed nami jeszcze jeden marcowy jarmark - w czwartek, a później witamy już kwiecień, czyli miesiąc szczytu wiosennego sezonu handlowego.

Przypominamy o jutrzejszej, niedzielnej giełdzie samochodowej, połączonej z mniejszym jarmarkiem i targami staroci, a także o naszych bezpłatnych parkingach, zarówno po lewej, jak i prawej stronie ul. Targowej. Wystarczy za zakrętem przy zajezdni MZK jechać kilkadziesiąt metrów dalej, do terenu zarządzanego przez spółkę Nowa Targowica.

Serdecznie zapraszamy.


Co u nas nowego
Ostatni kwietniowy czwartek (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek, zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
Trzecia sobota kwietnia (galeria zdjęć)
Choć kwietniowa pogoda nas nie rozpieszcza, wiosenny sezon handlowy na naszym jarmarku trwa w najlepsze. Gości - zarówno rodzimych, jak i tych zza naszej południowej granicy - na najpiękniejszym polskim targowisku nie brakuje.
Słońca w bród, gości w bród (galeria zdjęć)
Pełne alejki, tłum przy ul. Targowej, język polski mieszający się ze słowackim - na drugą kwietniową sobotę nasi kupcy żalić się na pewno nie będą.
^