Ładowanie...

Deszcz znowu wystraszył nam gości (galeria zdjęć)

Deszcz znowu wystraszył nam gości (galeria zdjęć)
Pogoda w drugi lipcowy czwartek niestety nas nie rozpieszczała, deszcz odstraszył też naszych gości.

Lało od rana, a finał takiej aury to puste alejki i sporo narzekania wśród naszych kupców. Mamy nadzieję, że do końca dzisiejszego handlowania na najpiękniejszym w kraju jarmarku, trochę klientów jeszcze dojedzie i utarg nie okaże się tak mały, jak przewidywano przed południem. Szczerze zresztą tego życzymy, liczymy też, że w sobotę będzie lepiej.

Według prognoz meteorologów, ma być trochę cieplej - 18 stopni, ale niestety duże zachmurzenie i burze z piorunami. Mamy nadzieję, że nadejdą dopiero po południu, po zakończeniu handlowania.


Co u nas nowego
Trochę deszczu, trochę słońca (galeria zdjęć)
Choć pogoda w kratkę, gości na najpiękniejszym w kraju placu targowym przybywa. Niektórzy nasi kupcy narzekają co prawda, że więcej na jarmarku spacerowiczów, niż klientów, niemniej mamy nadzieję, że z utargiem aż tak źle nie będzie.
Wakacyjnych gości przybywa (galeria zdjęć)
Idealna zarówno dla handlu, jak i dla spacerów po najpiękniejszym w kraju jarmarku pogoda, to i gości na nim coraz więcej. Co prawda to jeszcze nie wymarzony szczyt lata, ale na pewno w alejkach ludzi znacznie więcej niż w ubiegłym tygodniu.
Mało gości, dużo wody (galeria zdjęć)
Sobotni poranek optymizmem nas nie napawał, mamy jednak nadzieję, że z upływem dnia będzie lepiej.
DOJAZD DO TARGOWICY
^