Ładowanie...

Aktualności

Niepokój o słowackiego klienta (galeria zdjęć)
2020-07-11
Turystów z całej Polski i słowackich gości - a więc naszych głównych klientów - trochę na nasz jarmark w drugą lipcową sobotę przyjechało, niemniej o takiej ich liczbie, jak przed pandemią koronawirusa trudno marzyć. Wśród naszych kupców pojawiły się też pogłoski o możliwości ponownego zamknięcia granicy przez naszych południowych sąsiadów. Na razie na szczęście to tylko pogłoski.
Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
2020-07-09
Drugi czwartek lipca za nami. Pogoda znów się udała - pracowaliśmy w pięknym, lipcowym słońcu. To natomiast, czy dzień uśmiechnął się do naszych kupców - będzie wiadomo po podliczeniu dzisiejszych utargów, choć oczywiście na powrót do normalności i sytuacji sprzed pandemii długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.
Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
2020-07-04
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.
Pierwsza letnia sobota (galeria zdjęć)
2020-06-27
Gości w pierwszą sobotę kalendarzowego lata od rana na naszym jarmarku troszkę więcej niż w miniony czwartek, liczymy, że z biegiem dnia będzie ich przybywać.
Smutne powitanie lata (galeria zdjęć)
2020-06-25
Piękna pogoda towarzyszyła pierwszemu w tym roku letniemu jarmarkowi. Słowackich gości na najpiękniejszym w Polsce placu targowym w ostatni czerwcowy czwartek wciąż niestety mało.
Słowackich gości wciąż jak na lekarstwo (galeria zdjęć)
2020-06-18
Najpiękniejszy w Polsce jarmark w Nowym Targu wciąż liże rany po załamaniu, które przyszło wraz z pandemią koronawirusa. I niestety, ta sytuacja może długo potrwać.
Nadzieja wróciła (galeria zdjęć)
2020-06-13
Granice dziś od północy otwarte, a na naszym jarmarku pierwsi - tak długo wyczekiwani - słowaccy klienci.
Granice od soboty otwarte! Czekamy na słowackiego klienta (galeria zdjęć)
2020-06-11
Wreszcie się doczekaliśmy! Pojutrze (13 czerwca) Polska otwiera granice dla gości z krajów Unii Europejskiej, po raz pierwszy od trzech miesięcy w sobotę spodziewamy się więc przyjazdu naszych słowackich przyjaciół.
Jarmark  czerwcowym słońcu (galeria zdjęć)
2020-06-06
Piękna pogoda, to i uśmiechów wśród naszych kupców więcej. Szkoda tylko, że jedyny ich powód to aura.
Jarmark bez gości. Granica wciąż zamknięta (galeria zdjęć)
2020-06-04
Niestety, jest coraz gorzej. W pierwszy czerwcowy czwartek gości na naszym jarmarku jak na lekarstwo, wśród naszych kupców nastroje minorowe.
[1] 2 3 4 5 ... 32 » następna
^