Ładowanie...

Fatalny początek listopada (galeria zdjęć)

Fatalny początek listopada (galeria zdjęć)
Jesienna szarówka, gości jak na lekarstwo, a tych ze Słowacji - prawie w ogóle - w pierwszy listopadowy czwartek nasi kupcy nie mieli się z czego cieszyć.

Trudno jednoznacznie powiedzieć, czy na dzisiejszą frekwencję klientów zza naszej południowej granicy miało wpływ objęcie przygranicznych słowackich powiatów czarną strefą, w związku ze znacznym wzrostem u naszych sąsiadów zakażeń COVID-19. Z jednej bowiem strony osoby niezaszczepione mogą się obawiać konieczności odbycia kwarantanny w razie kontroli, z drugiej jednak ci zaszczepieni bać się nie muszą, a właśnie w Polsce mogą zrobić zakupy czy wybrać się do restauracji, gdy ich lokale są zamknięte.

Dlatego nasi kupcy - choć sporo wśród nich dzisiaj narzekania - nie załamują rąk i liczą na lepszą sobotę. Zwłaszcza, że i pogoda ma sprzyjać zakupom pod chmurką, bo synoptycy zapowiadają piękny, słoneczny dzień. Optymiści przypominają też, że czwartki po 1 listopadzie zazwyczaj były fatalne, więc dzisiejszą frekwencją nie trzeba się przejmować.

Jak będzie? - zobaczymy pojutrze, a naszym handlującym życzymy soboty takiej, jak ostatnie październikowe.


Co u nas nowego
I znów w zimowej szacie (galeria zdjęć)
No i nasz jarmark znowu „na biało”.
Trzeci czwartek stycznia (galeria zdjęć)
Jak zwykle w czwartek zapraszamy do obejrzenia najnowszych, dzisiejszych zdjęć z naszego jarmarku.
Połowa stycznia już za nami (galeria zdjęć)
Skromnie pod względem gości, za to chociaż pogoda nie płatała w trzecią styczniową sobotę brzydkich psikusów. Słońca nam nie brakowało.
^