Ładowanie...

Granice od soboty otwarte! Czekamy na słowackiego klienta (galeria zdjęć)

Granice od soboty otwarte! Czekamy na słowackiego klienta (galeria zdjęć)
Wreszcie się doczekaliśmy! Pojutrze (13 czerwca) Polska otwiera granice dla gości z krajów Unii Europejskiej, po raz pierwszy od trzech miesięcy w sobotę spodziewamy się więc przyjazdu naszych słowackich przyjaciół.

Czekaliśmy na naszych gości zza południowej granicy z niecierpliwością, jesteśmy przekonani, że oni również tęsknią od dawna za zakupami na najpiękniejszym w Polsce i jakże dobrze im znanym jarmarku.

Nieograniczony asortyment, niskie ceny, liczne promocje, bezpłatne parkingi, specjały nie tylko góralskiej kuchni - to wszystko i znacznie więcej czeka już pojutrze na naszych klientów. Serdecznie zapraszamy


Co u nas nowego
Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Drugi czwartek lipca za nami. Pogoda znów się udała - pracowaliśmy w pięknym, lipcowym słońcu. To natomiast, czy dzień uśmiechnął się do naszych kupców - będzie wiadomo po podliczeniu dzisiejszych utargów, choć oczywiście na powrót do normalności i sytuacji sprzed pandemii długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.
Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.
Pierwsza letnia sobota (galeria zdjęć)
Gości w pierwszą sobotę kalendarzowego lata od rana na naszym jarmarku troszkę więcej niż w miniony czwartek, liczymy, że z biegiem dnia będzie ich przybywać.
^