Ładowanie...

Jarmark jak marzenie (galeria zdjęć)

Jarmark jak marzenie (galeria zdjęć)
Gdyby wszystkie jarmarki podobne były do dzisiejszego, to do narzekania na brak klientów nie mielibyśmy powodów.

Ostatni sierpniowy czwartek okazał się wyjątkowo obfity w gości. Po pierwsze święto na Słowacji - dziś przypada 75. rocznica wybuchu Słowackiego Powstania Narodowego - sprawiło, że sąsiedzi zza naszej południowej granicy tłumnie zjechali na najpiękniejszy w Polsce plac targowy. Po drugie nie zabrakło rodzimych turystów, którzy kończąc już letnie wakacje na Podhalu, postanowili nas odwiedzić.

Jednym słowem - w alejkach ruch, parkingi pełne, do tego piękna, słoneczna pogoda. 

Świetnie - do ostatniego numeru - sprzedał się "Tygodnik Podhalański" z 52. już wydaniem naszej "Gazety Targowej", mamy nadzieję, że nasi kupcy na utarg też narzekać nie będą.

Liczymy, że najbliższa sobota również będzie tłumna, zwłaszcza, że synoptycy zapowiadają aurę identyczną jak dziś. W przyszły czwartek natomiast ochłodzenie - temperatura ma spaść do 18 stopni, może też przelotnie pokropić.

 


Co u nas nowego
Jarmark ze słońcem i „Gazetą Targową” (galeria zdjęć)
Skromnie pod względem gości, ale za to przy pięknej pogodzie - tak wyglądał na naszym jarmarku czwarty styczniowy czwartek.
Styczniowa sobota wreszcie z gośćmi (galeria zdjęć)
Wreszcie poprawa pogody, a więc i więcej gości. Powodów do narzekania na dzisiejsze handlowanie nasi kupcy mieć nie powinni.
Połowa stycznia za nami (galeria zdjęć)
Choć jarmark nadal skromny, to jednak gości już więcej niż na początku stycznia. I wreszcie nie lało nam na głowy.
DOJAZD DO TARGOWICY
^