Ładowanie...

Mokry początek października (galeria zdjęć)

Mokry początek października (galeria zdjęć)
Znów nam dzisiaj pogoda nie sprzyjała, choć na szczęście na dobre rozlało się dopiero po 11.

Niektórym co prawda doskwierał też chłód, ale „Czarna Owca” jak zawsze zapraszała w swoje gościnne progi na rozgrzewkę i smakołyki.

Do południa na brak klientów pytani przez nas kupcy specjalnie nie narzekali, pierwszy październikowy jarmark określali mianem „średniego”. Liczą jednak - jak zwykle - bardziej na sobotnich, słowackich gości, a na sobotę prognozy pogody już lepsze. Choć może jeszcze pokropić, to synoptycy przewidują nawet trochę słońca.

Jarmark powoli szykuje się już do świąt - na stoiskach coraz więcej ozdób i lampek, ale najpierw przed nami jeszcze „Wszystkich Świętych”. Pytani przez nas sprzedawcy zniczy i kwiatów byli dziś zadowoleni.


Co u nas nowego
Wakacje powoli się kończą (galeria zdjęć)
Choć dzisiejszy poranek optymistycznie nie nastrajał i na tłumy gości na naszym targu się nie zanosiło, w południe sytuacja była diametralnie różna, a przed 13 aż do ronda Ofiar Katynia i dalej, na Waksmundzkiej tworzyły się już korki powracających z jarmarku samochodów.
Upał nie odpuszcza (galeria zdjęć)
Choć najpiękniejszy w Polsce jarmark w słońcu wygląda jeszcze piękniej, nie mielibyśmy nic przeciwko temu, by to słońce grzało troszeczkę słabiej.
Upał przestraszył gości (galeria zdjęć)
Nie mieliśmy dziś powodu do radości. 30-stopniowy upał wystraszył gości, a i naszym kupcom dobrze dał się we znaki.
DOJAZD DO TARGOWICY
^