Ładowanie...

Mokry początek października (galeria zdjęć)

Mokry początek października (galeria zdjęć)
Znów nam dzisiaj pogoda nie sprzyjała, choć na szczęście na dobre rozlało się dopiero po 11.

Niektórym co prawda doskwierał też chłód, ale „Czarna Owca” jak zawsze zapraszała w swoje gościnne progi na rozgrzewkę i smakołyki.

Do południa na brak klientów pytani przez nas kupcy specjalnie nie narzekali, pierwszy październikowy jarmark określali mianem „średniego”. Liczą jednak - jak zwykle - bardziej na sobotnich, słowackich gości, a na sobotę prognozy pogody już lepsze. Choć może jeszcze pokropić, to synoptycy przewidują nawet trochę słońca.

Jarmark powoli szykuje się już do świąt - na stoiskach coraz więcej ozdób i lampek, ale najpierw przed nami jeszcze „Wszystkich Świętych”. Pytani przez nas sprzedawcy zniczy i kwiatów byli dziś zadowoleni.


Co u nas nowego
30 do 0 dla hipermarketów
Swoi zapłacą 2 złote, obcy - 6 groszy - tak wyglądać będzie sprawiedliwość po nowotarsku, jeśli burmistrz przeforsuje swój projekt podniesienia miejskiej opłaty targowej na naszym jarmarku.
Nie - dla podwyżki miejskiej opłaty targowej
Złość, oburzenie - to najdelikatniejsze słowa, którymi określić można dzisiejsze nastroje naszych kupców, którzy dokładnie zapoznali się już z propozycją burmistrza Grzegorza Watychy, dotyczącą zmian stawek miejskiej opłaty targowej.
Dyskusje czwartkowe
Mianem średniego określali dzisiejszy jarmark pytani przez „Gazetę Targową” nasi kupcy. Jak zwykle znacznie więcej obiecują sobie po sobocie i mają nadzieję, że pogoda wytrzyma.
DOJAZD DO TARGOWICY
^