Ładowanie...

Odpoczywamy po Sylwestrze (zdjęcia)

Odpoczywamy po Sylwestrze (zdjęcia)
Niewielu gości, ale też niewielu naszych kupców. Najwyraźniej odpoczywamy jeszcze po przedwczorajszym sylwestrowym szaleństwie.

Na naszym jarmarku nigdy oczywiście nie jest zupełnie pusto, ruch w pierwszy styczniowy czwartek koncentrował się jednak przede wszystkim w głównych alejach. Liczymy, że w sobotę wszystko wróci do normy, choć tradycyjnie będziemy z utęsknieniem czekać na wiosenny sezon. Wszak styczeń i luty do najlepszych dla handlu pod chmurką miesięcy nie należą.

Jeśli chodzi o pogodę, to pojutrze termometry pokażą 2 stopnie powyżej zera, może też - według synoptyków - poprószyć śnieg. Przyszły czwartek cieplejszy - plus 8 kresek.

Przypominamy, że do końca stycznia nieczynna będzie z powodu prac remontowych „Czarna Owca”. Do tej pięknej i największej drewnianej restauracji na Podhalu zapraszamy ponownie od początku lutego.


Co u nas nowego
Niepokój o słowackiego klienta (galeria zdjęć)
Turystów z całej Polski i słowackich gości - a więc naszych głównych klientów - trochę na nasz jarmark w drugą lipcową sobotę przyjechało, niemniej o takiej ich liczbie, jak przed pandemią koronawirusa trudno marzyć. Wśród naszych kupców pojawiły się też pogłoski o możliwości ponownego zamknięcia granicy przez naszych południowych sąsiadów. Na razie na szczęście to tylko pogłoski.
Jarmark w lipcowym słońcu (galeria zdjęć)
Drugi czwartek lipca za nami. Pogoda znów się udała - pracowaliśmy w pięknym, lipcowym słońcu. To natomiast, czy dzień uśmiechnął się do naszych kupców - będzie wiadomo po podliczeniu dzisiejszych utargów, choć oczywiście na powrót do normalności i sytuacji sprzed pandemii długo nam jeszcze przyjdzie poczekać.
Kolejny jarmark w dobie pandemii (galeria zdjęć)
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jarmark dziś całkiem spory. To jednak tylko pierwsze wrażenie, gdy dzisiejsze zdjęcia porówna się z tymi wykonanymi w pierwsze lipcowe soboty w ubiegłych latach.
^