Ładowanie...

Odpoczywamy po Sylwestrze (zdjęcia)

Odpoczywamy po Sylwestrze (zdjęcia)
Niewielu gości, ale też niewielu naszych kupców. Najwyraźniej odpoczywamy jeszcze po przedwczorajszym sylwestrowym szaleństwie.

Na naszym jarmarku nigdy oczywiście nie jest zupełnie pusto, ruch w pierwszy styczniowy czwartek koncentrował się jednak przede wszystkim w głównych alejach. Liczymy, że w sobotę wszystko wróci do normy, choć tradycyjnie będziemy z utęsknieniem czekać na wiosenny sezon. Wszak styczeń i luty do najlepszych dla handlu pod chmurką miesięcy nie należą.

Jeśli chodzi o pogodę, to pojutrze termometry pokażą 2 stopnie powyżej zera, może też - według synoptyków - poprószyć śnieg. Przyszły czwartek cieplejszy - plus 8 kresek.

Przypominamy, że do końca stycznia nieczynna będzie z powodu prac remontowych „Czarna Owca”. Do tej pięknej i największej drewnianej restauracji na Podhalu zapraszamy ponownie od początku lutego.


Co u nas nowego
Jarmark ze słońcem i „Gazetą Targową” (galeria zdjęć)
Skromnie pod względem gości, ale za to przy pięknej pogodzie - tak wyglądał na naszym jarmarku czwarty styczniowy czwartek.
Styczniowa sobota wreszcie z gośćmi (galeria zdjęć)
Wreszcie poprawa pogody, a więc i więcej gości. Powodów do narzekania na dzisiejsze handlowanie nasi kupcy mieć nie powinni.
Połowa stycznia za nami (galeria zdjęć)
Choć jarmark nadal skromny, to jednak gości już więcej niż na początku stycznia. I wreszcie nie lało nam na głowy.
DOJAZD DO TARGOWICY
^