Ładowanie...

Odpoczywamy po Sylwestrze (zdjęcia)

Odpoczywamy po Sylwestrze (zdjęcia)
Niewielu gości, ale też niewielu naszych kupców. Najwyraźniej odpoczywamy jeszcze po przedwczorajszym sylwestrowym szaleństwie.

Na naszym jarmarku nigdy oczywiście nie jest zupełnie pusto, ruch w pierwszy styczniowy czwartek koncentrował się jednak przede wszystkim w głównych alejach. Liczymy, że w sobotę wszystko wróci do normy, choć tradycyjnie będziemy z utęsknieniem czekać na wiosenny sezon. Wszak styczeń i luty do najlepszych dla handlu pod chmurką miesięcy nie należą.

Jeśli chodzi o pogodę, to pojutrze termometry pokażą 2 stopnie powyżej zera, może też - według synoptyków - poprószyć śnieg. Przyszły czwartek cieplejszy - plus 8 kresek.

Przypominamy, że do końca stycznia nieczynna będzie z powodu prac remontowych „Czarna Owca”. Do tej pięknej i największej drewnianej restauracji na Podhalu zapraszamy ponownie od początku lutego.


Co u nas nowego
Znów zimno i wietrznie (galeria zdjęć)
Pogoda znowu spłatała nam dzisiaj paskudnego figla, więc gości na naszym jarmarku niewielu.
Jarmark ze słońcem i gośćmi (galeria zdjęć)
Słoneczna pogoda, gości - jak na luty - całkiem sporo i - mamy nadzieję - do końca dzisiejszego jarmarku jeszcze ich przybędzie.
Luty odchodzi wielkimi krokami (galeria zdjęć)
Znacznie więcej już na targu gości niż w ubiegły czwartek, mamy więc nadzieję, że utargi naszych kupców też będą dzisiaj większe.
DOJAZD DO TARGOWICY
^